• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۸ | کد خبر : 28066
 • به گزارش خبرگزاری وعده صادق از قم، به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله لطف‌الله صافی‌گلپایگانی در دیدار مسئول مرکز اسلامی “هوستون” آمریکا  اظهار داشت: فرصت خوبی که برای شما فراهم شده را قدر بدانید چون لطف خدا و توفیقی الهی و فرصتی مغتنم برای ترویج اسلام و هدایت‌های نورانی آن است. بنده از فعالیت‌هایی که انجام شده، بسیار خوشحال شدم. باید واقعاً خداوند را شاکر بود چون رشد مراکز اسلامی و مساجد در سراسر دنیا و کشور آمریکا، همه از لطف خداوند سبحان است.

  مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برنامه‌های  مرحوم آیت الله العظمی بروجردی (ره) نسبت به تبلیغ در خارج کشور، افزود: تبلیغ دین اسلام و معارف والای اهل بیت (ع) توسط طلاب در خارج از کشور، از آمال و آرزوهای استاد ما آیت الله العظمی بروجردی بود که در زمان خود ایشان هم چشمگیر بود و امروز الحمدلله با پیشرفت خوبی همراه شده است. آن مرحوم بارها بر این نکته تأکید داشتند که باید با ادیان الهی دیگر ارتباط داشت و در ضمن این ارتباط‌ها، هدایت‌های قرآن و اهل بیت را با دلیل و متقن برای آنها بیان کرد.

  آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به مسئله  مهدویت و موضوع امسال کنگره سالانه مسلمانان آمریکا، ابراز امیدواری کرد و ادامه داد: با ترویج معارف اهل بیت (ع) به ویژه حضرت بقیه الله (عج)، بتوانید اسلام ناب را برای مردم آنجا تبیین کنید.

  حجت الاسلام والمسلمین بدیعی مسئول مرکز اسلامی “هوستون” آمریکا و سخنگوی کنگره مسلمانان آمریکا، در گزارشی از فعالیت‌های این نهاد، به اهمیت موضوع برگزاری کنگره سالیانه مسلمانان آمریکا که با حضور حدود ۳۰۰۰ نفر از شخصیت‌های مذهبی از سراسر آمریکا و امسال با موضوع “امام مهدی، منجی بشریت” برگزار می‌شود، اشاره کرد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار