• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۶ | کد خبر : 28075
 • به گزارش وعده صادق ،نیروهای عراقی از ۲۳ ماه مه گذشته عملیاتی را برای آزاد سازی فلوجه از داعش آغاز کرده اند و تاکنون دستاوردهای مختلفی به دست آورده اند.در این میان برخی عوامل وابسته به داعش و قدرتهای حامی داعش در راستای تخریب نیروهای مردمی شرکت کننده در این عملیات حرکت کردند اما این تبلیغات مسموم هرگز سبب نشده است که پیروزی ها کمرنگ شود و نیروها با تمام توان به دنبال آزاد سازی شهر فلوجه هستند.

  نیروهای مردمی با دستاوردهایی که روز گذشته به دست آوردند یعنی الصقلاویه در شمال را به کنترل کامل خود درآوردند و بر النعیمیه در جنوب مسلط شدند ماموریت خود را در اطراف فلوجه به خوبی انجام دادند و در کنار ارتش و دیگر نیروهای اعم از پلیس و ویژه و مبارزه با تروریسم عراق دستاوردهای مختلفی داشتند.

  حالا با پاکسازی اطراف فلوجه از داعش شهر فلوجه مانده است.نیروهای مردمی اعلام کرده اند که برای اینکه حساسیت خاصی به وجود نیاید در شهر فلوجه وارد نمی شوند و این ماموریت را به نیروهای پلیس و ارتش و دیگر نهادهای نظامی عراق واگذار کرده اند و در صورتی که از آنها درخواست شود در عملیات شهر فلوجه وارد می شوند.

  داعش در فلوجه از همه ابزار استفاده می کند تا این مرکز مهم را از دست ندهد.تکفیری ها معمولا سیاست زمین سوخته را دنبال می کنند یعنی زمانی که به منطقه ای وارد شدند از آن خارج نمی شوند مگر اینکه همه جای آن را بمب گذاری می کنند علاوه بر منازل بمبگذاری شده آنها در جاده ها و دکلهای برق و هر نقطه و هر شی ممکن  را بمبگذاری می کنند تا هم مانع از پیشروی نیروهای مقابل شوند و هم تلفات زیادی به آنها وارد کنند و هم پاکسازی مناطق زمان زیادی به طول بیانجامد.وجود غیرنظامیان در داخل فلوجه که داعش از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند عملیات داخل فلوجه را دشوار می کند.

  طی روزهایی که عملیات آزاد سازی فلوجه شروع شده است بنگاه های شایعه افکنی حامیان داعش با قدرت تمام فعالیت می کنند و از سفیر سعودی ها در عراق گرفته تا شبکه های سعودی و دیگر حامیان منطقه ای داعش علیه نیروهای مردمی فعالیت می کنند در حالی که تصاویر و اسناد گویا واقعیت دیگری است.نیروهای مردمی از هیچ تلاشی برای نجات غیر نظامیان دریغ نمی کنند.در واقع نجات جان غیرنظامیان برای آنها مهمتر از هر موضوع دیگری است.

  نیروهای مردمی در حال نجات غیرنظامیان در عملیات آزاد سازی فلوجه

  عملیات نجات غیرنظامیان در عملیات آزادسازی فلوجه

  نیروهای مردمی عراق جان غیرنظامیان را محترم می شمارند و این سندی بر بطلان تبلیغات مسموم رسانه های وابسته به آل سعود و دیگر حامیان داعش است

  ابومهدی المهندس در کنار یکی از رزمندگان در حال رصد هواپیمای بدون سرنشین داعش

  لحظه انفجار یکی از بمبهای کارگذاشته شده از سوی داعش

  ام حسین یکی از مادران عراقی است که برای رزمندگان غذا تهیه می کند

  نبرد سنگین نیروهای مبارزه با تروریسم عراق با داعش در  جریان عملیات آزاد سازی فلوجه

  دعای کمیل رزمندگان تیپ علی اکبر(ع) در اطراف فلوجه

  شادی رزمندگان پس از فتح الصقلاویه در شمال فلوجه

  نیروهای لشگر ۱۴ و ششم ارتش و نیروهای مردمی عراق جاده ارتباطی الصقلاویه و موسسه فنی را پاکسازی کردند

  نبرد سنگین در اطراف کوی الشهداء در جنوب فلوجه

  نقش آفرینی نیروی هوایی عراق در عملیات آزاد سازی فلوجه

  آنچه نیروهای مردمی در یکی از مقرهای داعش در الکرمه الفلوجه پیدا کردند.سندی که همسویی کامل بعثی ها با تکفیری ها را نشان می دهد

   

  نیروهای عراقی پس از آزاد سای منطقه النعیمیه در جنوب فلوجه دو منطقه جبیل و الشهداء را به محاصره خود درآوردند.

   

   

  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد