کد خبر : 28124
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
110 مشترک

برنامه رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا اعلام شد

برنامه رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا اعلام شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا زمانبندی مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری وعده صادق و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال؛ رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۶ به میزبانی بحرین از ۲۲ مهر لغایت ۹ آبان ۹۵ با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد.

– زمانبندی مسابقات در ۴ گروه به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: بحرین، تایلند، کره جنوبی و عربستان
گروه B: کره شمالی، امارات، عراق و ویتنام
گروه C: قطر، ژاپن، یمن و ایران
گروه D: ازبکستان، چین، استرالیا و تاجیکستان
* مرحله گروهی:
۲۲ مهر ۹۵:
گروه A: تایلند – کره جنوبی / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه A: بحرین – عربستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۳ مهر ۹۵:
گروه B: کره شمالی – ویتنام / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: امارات – عراق / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه C: ژاپن – یمن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: قطر – ایران / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۴ مهر ۹۵:
گروه D: ازبکستان – تاجیکستان / ساعت ۱۷:۰۰ استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: چین – استرالیا / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۵ مهر ۹۵:
گروه A: عربستان – تایلند / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه A: کره جنوبی – بحرین / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۶ مهر ۹۵:
گروه B: ویتنام – امارات / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراق – کره شمالی / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه C: ایران – ژاپن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: یمن – قطر / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۷ مهر ۹۵:
گروه D: تاجیکستان – چین / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه D: استرالیا – ازبکستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۸ مهر ۹۵:
گروه A: بحرین – تایلند / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه A: کره جنوبی – عربستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۹ مهر ۹۵:
گروه B: کره شمالی – امارات / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراق – ویتنام / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: قطر – ژاپن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: یمن – ایران / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۳۰ مهر ۹۵:
گروه D: ازبکستان – چین / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: استرالیا – تاجیکستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
* مرحله یک چهارم نهایی
۲ آبان ۹۵
QF۱: برنده گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ملی بحرین
QF۲: برنده گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
۳ آبان ۹۵
QF۳: برنده گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ملی بحرین
QF۴: برنده گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
* پلی آف  / ۶ آبان ۹۵
PO۱: بازنده دیدار ۲۵ – بازنده دیدار ۲۷ / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
PO۲: بازنده دیدار ۲۶ – بازنده دیدار ۲۸ / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نیمه نهایی / ۶ آبان ۹۵
SF۱: برنده دیدار ۲۵ – برنده دیدار ۲۷ / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ملی بحرین
SF۲: برنده دیدار ۲۶ – برنده دیدار ۲۸ / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
* پلی آف / ۹ آبان ۹۵
PO۳: برنده PO۱ – برنده PO۲ / ساعت ۱۵:۰۰، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نهایی / ۹ آبان ۹۵
F: برنده دیدار ۲۹ – برنده دیدار ۳۰ / ساعت ۱۸:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۴ تیم اول مسابقات قهرمانی جوانان آسیا سهمیه حضور در رقابتهای جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ به میزبانی کره جنوبی را کسب خواهند کرد. با توجه به آیین نامه مسابقات فیفا، کشور میزبان سهمیه حضور در مسابقات را نیز کسب می کند. بر همین اساس در صورتی که تیم کره جنوبی در رقابتهای آسیایی در میان ۴ تیم اول قرار گیرد، ۳ دیدار پلی آف بین تیم های بازنده مرحله یک چهارم نهایی برگزار تا سهمیه پنجمین تیم برای حضور در جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ مشخص شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب