رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰ | کد خبر : 28231
 • بدون اشاره به تلاشهای واشنگتن در روند اسلام هراسی؛

  پیام تبریک اوباما به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

  به گزارش خبرگزاری وعده صادق به نقل از خبرگزاری دیلی صباح،‌ «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه در اظهاراتی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان بر ضرورت کمکهای بیشتر آمریکا به مسلمانانی که از خشونت و فقر گریخته اند،‌ تأکید کرد.

  اوباما بدون اشاره به نقش کشورش در بحرانهای کنونی برخی کشورهای اسلامی و حمایت از گروههای تروریستی در این کشورها اظهار داشت: «این ماه مبارک مسلمانان تعهدات مشترکمان را در خصوص حمایت از شأن و مقام انسانها یادآور می شود. ما همچنان با روی باز پذیرای مهاجران و پناهجویان از جمله مسلمانان در کشور خود هستیم».

  رئیس جمهور دموکرات آمریکا ضمن‌ اعلام حمایت از اقلیتهای مسلمان آمریکایی در برابر افرادی که به زعم وی،‌ خواهان تفرقه اندازی و محدود نمودن آزادیهای مذهبی و حقوق بشر هستند،‌ از هموطنان خود خواست که از پروراندن احساسات و تمایلات علیه مسلمانان خودداری کنند.

  گفتنی است بنا به دستور رئیس جمهور آمریکا،‌ قرار بود از ابتدای اکتبر سال گذشته ده هزار پناهجو در خاک آمریکا پذیرفته شوند، ‌اما به دلیل اِعمال مجموعه ای پیچیده از بازرسیهای امنیتی تنها حدود ۲۵۰۰ پناهجو مجوز ورود به خاک آمریکا را دریافت کردند.

  این ادعای تعهد آمریکا در واکنش به بحران جهانی پناهجویان صورت می گیرد؛‌ بحرانی پنج ساله که سرمنشاء آن دخالتهای مستقیم و غیرمستقیم قدرتهای جهانی از جمله آمریکا در امور داخلی سوریه است.

  پیام امسال اوباما خطاب به مسلمانان جهان در تناقضی آشکار با قوانین مصوب و رفتار این کشور در خصوص مهاجران به ویژه مسلمانان است که به بهانه های واهی امکان شکنجه و دسترسی به حریم خصوصی آنها را مجاز می دارد.

  لازم به ذکر است که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا نیز در بیانیه ای جداگانه به ۱.۶ میلیارد مسلمان جهان حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار