رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲ | کد خبر : 28319
 • ناوشکن آمریکا وارد دریای سیاه شد

  به گزارش وعده صادق ؛نیروی دریایی آمریکا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که ناوشکن «پورتر» آمریکا روز دوشنبه برای برگزاری یکسری رزمایش‌ها با همپیمانان ناتو واشنگتن وارد دریای سیاه شد.

  خبرگزاری اسپوتنیک گزارش کرد، استقرار این ناوشکن بخشی از عملیات «استقامت اطلس» (Atlantic Resolve) است.

  در بیانیه مطبوعاتی نیروی دریایی آمریکا آمده است: عملیات‌های این کشتی در دریای سیاه با هدف تقویت امنیت و ثبات دریایی و همچنین تقویت آمادگی و قابلیت نیروی دریایی با همپیمانان و شرکا می‌باشد».

  این بیانیه می‌افزاید، تمامی تلاش‌های وزارت دفاع در حمایت از همپیمانان ناتو ما در اروپای شرقی تحت چتر عملیات «استقامت اطلس» است.

  بزرگترین رزمایش ناتو در حالی در لهستان آغاز شده که ناتو به ویژه در ماهها گذشته حضور نظامی خود را در نزدیکی مرز با روسیه افزایش داده است. همین مسئله نیز هشدارهای پیاپی مسکو در خصوص افزایش تحرکات نظامی در این منطقه و تشدید تنش‌ها با غرب را به دنبال داشته است.

  رزمایش ۱۰ روزه ناتو تحت عنوان «اناکوندا ۱۶ است که روز دوشنبه (دیروز) با شرکت ۳۱ هزار نیروی نظامی لهستان، آمریکا و ۱۷ کشور دیگر عضو ناتو آغاز شد.

  برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که ناتو این رزمایش را در واکنش به آنچه که تهدیدات از سوی مسکو می‌خواند، برگزار کرده است که مسکو تمامی این اتهامات را رد کرده است./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار