• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴ | کد خبر : 28442
 • به گزارش وعده صادق ، سمیرا نجفیان، سرپرست داروهای پیوندی شرکت زهراوی  گفت: زهراوی یک شرکت ایرانی است که جزو TPCO می باشد و تحت لیسانس یک شرکت سوئیسی مقداری از داروهای خود را وارد ایران می کند، ولی بیشتر داروهای این شرکت تولید داخل است و توسط کارخانه این شرکت که در تبریز واقع شده تولید می شود.

  وی افزود: این شرکت تحت حمایت یک شرکت سوئیسی داروهای مهمی برای پیوند اعضا را تولید می کند؛ همچنین داروهای ضد ام اس نیز در این کارخانه تولید می شود.

  نجفیان درباره تولیدات داخلی گفت: شرکت زهراوی اهمیت زیادی به تولیدات داخلی می دهد و تمام تلاش خود را می کند که با تکیه بر توان داخلی نیاز روز جامعه را به داروها و مکمل ها برطرف کند، چرا که در شرایط کنونی باید برای کمک به اقتصاد کشور از این راهکار استفاده کرد.

  وی درباره مکمل های غذایی گفت: امگا ۳ یکی از مکمل های ساخت داخل است که بدون جیوه می باشد و این مکمل جزو پرفروش ترین محصولات این شرکت در بازار می باشد.

  سرپرست داروهای پیوندی شرکت زهراوی پیرامون اینکه آیا در زمان تحریم برای وارد کردن مواد اولیه دچار مشکل بودید، گفت: خوشبختانه زهراوی در زمان تحریم نیز هیچ محدودیتی نداشته و توانسته است هر طوری شده تحریم ها را دور زده و مواد اولیه برای ساخت داروها را تهیه نماید.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: D-GAS یک داروی ضد نفخ است که از داروهای جدید شرکت زهراوی است و علاوه بر آن ویتامین های مورد نیاز بیماری های کلیوی را نیز تولید کرده ایم که مطابق با شرایط بدنی این افراد می باشد./ایسنا

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار