• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷ | کد خبر : 28634
 • به گزارش وعده صادق؛ هکر ها با حمله به اکانت های توئیتری اعضای داعش تصاویری مستهجن در حساب کاربری آن ها به اشتراک گذاشتند. این حمله سایبری باعث شده کلیه اکانت ها و هشتگ های ایجاد شده توسط داعش از دسترس شان خارج شده و با محتوای مستهجن پر شود.

  یکی از این هکرها در این باره می گوید: ” ما در دارک وب به شدت با داعش در حال مبارزه هستیم و تا زمانی که آن ها به فعالیت های تروریستی خود در جهان ادامه می دهند، آرام نمی نشینیم. ما نه تنها حساب کاربری آن ها را هک کرده ایم بلکه مقداری پول هم از آن ها برداشت کردیم تا به این طریق آن ها را به فلاکت بیشتری فرو بریم. باید بگوییم که حملات همچنان ادامه دارند تا روزی که همه داعشی ها را از صحنه روزگار محو کنیم.”

  داعش فعالیتی چشمگیر در تمام شبکه های اجتماعی دارد، بارها صفحات توئیتر این گروهک توسط مدیران شبکه های اجتماعی مسدود شده است. نکته قابل تامل کوچ این گروهک از یک شبکه به شبکه دیگر است به نحوی که پس از مسدود سازی صفحات داعش اعضای این گروهک به سراغ پیام رسان هایی مشابه تلگرام رفته اند و با ایجاد کانال و گروه، عقاید افراطی خود را در آنجا نشر دادند. هرچند تلگرام  هم اقدام به مسدود سازی صفحات آن ها کرده است.
  در صفحات داعش به طور معمول، تصاویر قتل و عام وحشیانه ی مردم بی دفاع سوریه و عراق منتشر می شود. برخی از کاربران این حمله هکری و در پی آن انتشار تصاویر مستهجن را اقدامی مشابه با حرکت داعشی ها دانسته و برخی دیگر هم،از این موضوع که اعضای این گروهک حداقل تا مدتی امکان دسترسی به این فضا را ندارند، ابراز خشنودی کردند.
  وقتی حساب های کاربری داعش پر از تصاویر مستهجن می شود +تصاویر

  وقتی حساب های کاربری داعش پر از تصاویر مستهجن می شود +تصاویر

  وقتی حساب های کاربری داعش پر از تصاویر مستهجن می شود +تصاویر

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار