رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶ | کد خبر : 28905
 • پادشاه اردن: وحدت ملی، سلاح ما در مقابله با تروریسم است

  به گزارش وعده صادق به نقل از روزنامه الحیاه، ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن در جریان بازدید از سازمان اطلاعات کشورش با حضور فیصل الشوبکی، مدیر این سازمان گفت: ما به شجاعت نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی افتخار می‌کنیم و این مصیبت را به ملت و خانواده‌های شهدا و همکارانشان تسلیت می‌گوییم.

  روز سه شنبه در حمله مسلحانه‌ به یکی از مراکز سازمان اطلاعات اردن در اردوگاه فلسطینی نشین البقعه، پنج تن از نیروهای این سازمان کشته شدند. نیروهای امنیتی بعدا مظنون اصلی این حمله را بازداشت کردند. اردن مرزهای مشترکی طولانی با عراق و سوریه دارد و همواره نگرانی‌هایی درباره احتمال نفوذ داعش به این کشور وجود داشته است.

  پادشاه اردن تأکید کرد: نیروهای مسلح و یگان‌های امنیتی، سوپاپ اطمینان و امنیت کشور هستند و فداکاری و عقاید محکم آن‌ها برای دفاع از وطن همواره موجب افتخار ماست.

  پادشاه اردن سرعت نیروهای امنیتی در بازداشت عامل حمله به مقر سازمان اطلاعات در اردوگاه البقعه و “حس مسئولیت این نیروها در توجه به منافع عمومی” را ستود.

  وی تأکید کرد: ما با درایت و قدرت با کسانی که بخواهند به امنیت کشور لطمه بزنند مقابله خواهیم کرد. وحدت ملی سلاح ما در مقابله با هرگونه طرحی است که هدف آن ضربه زدن به امنیت و ثبات کشور باشد. این گونه حوادث تروریستی که افراد بزدل پشت آن هستند هرگز ما را نمی‌ترساند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار