درگیری و استفاده از گاز اشک‌آور در "خندوانه" صحت دارد

0 0

عضو گروه برنامه “خندوانه” گفت: خبری که در فضای مجازی مبنی بر اختلاف دو شرکت‌کننده در برنامه و استفاده از گاز اشک‌آور منتشر شده صحت دارد.

به گزارش وعده صادق، یکی از دست‌اندرکاران “خندوانه” در گفت‌وگو با  میزان در خصوص خبر منتشر شده در خصوص اختلاف دو تن از مخاطبان “خندوانه” حاضر در استودیو و استفاده از گاز اشک‌آور گفت: خبری که در فضای مجازی مبنی بر اختلاف و  درگیری دو شرکت کننده در برنامه “خندوانه” و استفاده از گاز اشک‌آور منتشر شده است صحت دارد.

وی ادامه داد: شب گذشته هنگام ضبط برنامه دو نفر از شرکت کنندگان حاضر در استودیو برنامه “خندوانه” با هم درگیر شدند و یکی از آنها به استفاده از گاز اشک‌آور متوسل شد.

وی تصریح کرد: فردی که از گاز اشک‌آور استفاده کرد توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و در حال حاضر تکلیف وی مشخص نیست و ما هم خبری از آنها نداریم.

وی خاطرنشان کرد: فقط از مردم می‌خواهم به این خبر دامن نزنند چرا که بعد از ضبط صدها قسمت از “خندوانه” این اولین باری است که چنین اتفاقی در استودیوی برنامه می‌افتد و چنین اتفاقی بی‌سابقه بوده و در ضمن هیچ ربطی به گروه “خندوانه” و عوامل ما نداشته و کاملاً شخصی بوده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.