مردم در ماه رمضان ترجیح می‌‌دهند تلویزیون خودمان را ببینند/ «پادری» مبتنی بر طنز موقعیت است

0 0

نگار عابدی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ماه رمضان ماهی خاص است که مردم با خلوص نیت در آن زندگی می‌کنند. به خاطر همین مردم در ماه رمضان بیشتر تلویزیون خودمان را می‌بینند.

به گزارش وعده صادق ، نگار عابدی، بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص حضور در سریال «پادری» گفت: من در این فیلم نقش همسر نصرت را بازی می‌کنم که در ادامه سریال «دودکش» است. کاراکتر من یک زن ساده و روراست و ساده است.

وی ادامه داد: شخصیت‌های سریال «پادری» مثل سری اول درگیر ماجراهایی می‌شوند. سریال ما داستان مشخصی وجود ندارد و مخاطب بیشتر با داستانک‌هایی طرف هست که در مواجه با آنها ایجاد موقعیت‌های کمیک می‌شود. طنز «پادری» مبتنی بر کمدی موقعیت هست. یعنی موقعیت طنز است ولی آدم‌ها با این موقعیت جدی برخورد می‌کنند.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به بازی‌اش در سریال‌های مناسبتی گفت: هر دو بار با سریال «دودکش» در ماه رمضان مهمان مردم بودم و از این اتفاق راضی و خوشحال هستم. ماه رمضان ماهی خاص است که مردم با خلوص نیت در آن زندگی می‌کنند. به خاطر همین مردم در ماه رمضان بیشتر تلویزیون خودمان را می‌بینند.

عابدی در پایان گفت: آقای لطیفی یکی از کارگردان های خوب سینمای ما هستند که از نظر کاری باهوش و خلاق هستند. یعنی اگر کوچک‌ترین مشکلی پیش بیاید از خلاقیت خودشان و از خلاقیت جمعی برای حل آن استفاده می‌کنند. بازیگران به راحتی به ایشان تکیه می‌کنند و مطمئن هستند که در همکاری با ایشان نتیجه خوبی می‌گیرند. /ایسنا

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.