رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۷ | کد خبر : 29505
 • رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد

  رد رشوه ۳۰ میلیون ریالی از سوی مامور وظیفه‌شناس استان مرکزی

  به گزارش وعده صادق از اراک،به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی، سرهنگ مجید مهران‌فر با اشاره به وظیفه‌شناسی مامور وظیفه عمومی استان اظهار داشت: فردی با پیشنهاد مبلغ ۳۰ میلیون و ۶۰۰ هزار  ریال وجه نقد و یک عدد گوشی تلفن همراه به یکی از ماموران وظیفه عمومی استان، قصد اخذ معافیت برای چند مشمول خدمت سربازی را داشته است.

  وی افزود: مامور وظیفه شناس ضمن رد رشوه مراتب را صورت جلسه و به همراه متهم به مراجع قضائی معرفی می‌کند.

  رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ضمن تشکر از همکاری مستمر مردم با پلیس در اجرای طرح‌های انتظامی از آنها خواست هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر در خصوص عملکرد پلیس را با مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ در میان بگذارند.

  عیب‌پوشی، زمینه ساز تقویت روابط اجتماعی

  حجت‌الاسلام عباسعلی شهیدی با اشاره به فضیلت عیب‌پوشی گفت: در فضیلت و اهمیت عیب‌پوشی همین بس که یکی از اوصاف خدای سبحان و توصیه‌های کلیدی دین اسلام به مومنان، عیب‌پوشی دیگران در جامعه اسلامی است.

  وی افزود: عیب‌جویی بلای بزرگی است که همواره آدمیان را تهدید کرده و کینه و عداوت را در بین آنان شعله‌ور ساخته و هرگونه پیوند و ارتباطی را دربین انسان‌ها از بین می‌برد.

  رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: عیب‌پوشی، رفتار کریمانه‌ای است که عواطف افراد را به سوی باری تعالی جلب کرده و مهر او را در ژرفای وجودشان جای داده و مومنان را در انجام عبادات و اعمال صالح، استوار می‌سازد.

  حجت‌الاسلام شهیدی خاطرنشان کرد: رموز دلبری پروردگار، پرده‌پوشی آن ذات پاک، از گناهان و لغزش‌های بندگان خطاکار خود است و بی‌تردید عیب‌پوشی مایه تحکیم دوستی و محبت و زمینه‌ساز تقویت روابط اجتماعی و اعتماد و اطمینان افراد نسبت به یکدیگر در جامعه اسلامی می‌شود.

  وی در پایان توحید و عبادت را جوهری برای رسیدن به مقام خداوندی بر شمرده و افزود: آدمی در بستر عبادت خالصانه، به فکر و اندیشه راستین دست یافته و که با مدیریت هدفمند آن به کامیابی و سعادت ابدی می‌رسید.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار