• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵ | کد خبر : 29797
 • وقتی شواینی در تابستان گذشته از بایرن به منچستریونایتد رفت، انتظار می رفت به ژنرال خط میانی شیاطین سرخ تبدیل شود اما آسیب دیدگی و ناآمادگی، یکی از بدترین فصل های دوران حرفه ای او را رقم زد. به طوری که بسیاری اعتقاد داشتند او نباید در فهرست نهایی آلمان قرار بگیرد و لوو باید به گزینه ای جوان تر و آماده تر میدان بدهد.

  ولی لوو در مقابل فشارها ایستاد و شواینی را به فرانسه برد و تنها دو دقیقه زمان لازم بود تا او ثابت کند تصمیم سرمربی اش اشتباه نبوده است.

  در دقیقه ۹۰ دیدار دیشب بود که شواین اشتایگر به جای ماریو گوتزه به زمین رفت و در دقیقه ۹۲، او با چهره ای خندان و سرشار از شادی به سوی نیمکت آلمان می دوید تا شادی گل دومش را با هم تیمی هایش تقسیم کند.

  این گل بی تردید بیش از همه حاصل اعتماد لوو و سختکوشی شواینی برای بازگشت به میادین بود که پیروزی آلمان در دیدار دیشب را پیش از سوت پایان قطعی کرد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت