انتشار پوستری در حمایت از نمایشگاه پوشاک مدارس

0 0

پوستری با کلیدواژه «هویت مستقل و با عزت» یک‌ماه مانده به آغاز نخستین نمایشگاه مد و لباس مدارس در صفحات مجازی منتشر شده است.

به گزارش وعده صادق هدف از برگزاری این نمایشگاه، عرضه آثار طراحان مد و لباس دانش‌آموزی با سلایق و ایده‌های متفاوت و متناسب با فرهنگ بومی و محلی خود و در راستای ضوابط وزارت آموزش و پرورش عنوان شده و پوستر منتشرشده هم حاکی از همین امر است.

روی این پوستر که تا کنون به‌عنوان پوستر اصلی نمایشگاه معرفی نشده و فقط در صفحات مجازی دست به دست می‌شود، تصویر یک دانش‌آموز قرار گرفته است. او پیراهنی بر تن دارد که با ترکیب رنگ فیروزه‌ای که پیش از این به‌عنوان رنگ سال انتخاب شد و سایه روشن‌های سفید روی آن به خط تحریر، عباراتی در تعریف خصایص برتر دانش‌آموزان کشور نقش بسته است.
همچنین در بخشی از این پوستر، جملاتی از بیانات مقام معظم رهبری در این ارتباط درج شده است: «اولین چیزی که لازم است برای دانش‌آموز خودمان در نظر بگیریم این است که در او هویت مستقل ملی و دینی به‌وجود آوریم. هویت مستقل و با عزت. جوان‌مان را جوری بار بیاوریم که دنبال سیاست مستقل، اقتصاد مستقل و فرهنگ مستقل باشد و وابستگی در وجود او به عنوان یک روحیه رشد نکند.»


نخستین نمایشگاه مد و لباس مدارس از ۲۹ تیر تا اول مردادماه در بوستان «گفت‌وگو» برگزار می‌شود و بازدید برای عموم آزاد است.
انتهای پیام

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.