• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۹ | کد خبر : 30193
 • پنج‌شنبه شب در دومین بازی تیم‌های گروه C  تیم ملی آلمان مقابل لهستان صف‌آرایی خواهد کرد. روبرت لواندوفسکی به همین مناسبت در مصاحبه‌ای با “سرویس اطلاعات ورزشی آلمان” به سوالاتی در این رابطه پاسخ داد.
  آقای لواندوفسکی، لهستان در اولین بازی‌اش در یورو به زحمت توانست با یک گل از سد ایرلند شمالی بگذرد. این شروع را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
  -در بازی نخست همواره تیم‌ها تحت فشار هستند، اما ما راضی هستیم زیرا اولین سه امتیاز را از آن خود کردیم. ما کل بازی را تحت کنترل داشتیم، اگر چه قطعا می‌توانستیم یک یا چند گل بیشتر بزنیم. اما سه امتیاز سه امتیاز است و حالا می‌توانیم تمام حواسمان را بگذاریم برای بازی مقابل آلمان.

  بازی برابر قهرمان جهان چقدر دشوار است؟
  -برای من آلمان بین همه تیم‌های حاضر در یورو مدعی اول قهرمانی است. ما می‌دانیم که آنها در حال حاضر چقدر قوی هستند اما هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد. ما باید آرامش خود را حفظ کنیم و با اعتماد به نفس باشیم، همانطور که جلوی ایرلند شمالی ظاهر شدیم: بی ترس، بی استرس. اگر موقعیت گلزنی پیدا کنیم، می‌توانیم از پس آن براییم. چرا که نه.


  آیا این مسئله که شما بیشتر بازیکنان بوندسلیگایی را می‌شناسید می‌تواند یک امتیاز محسوب شود؟
  -آنها هم من را خیلی خوب می‌شناسند. ما همدیگر را خوب می‌شناسیم، دو بار هم که در مقدماتی یورو مقابل هم به میدان رفتیم. آلمان بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد که در هر پستی از توانایی‌های بسیاری برخوردارند.
  مقابل ایرلند شمالی هم‌تیمی شما ارکادیوس میلیک گلزنی کرد. عملکرد او را چطور دیدید؟
  -او حتی دو سه موقعیت دیگر هم داشت اما مهم این بود که همین یکی را هم به ثمر نشاند. ما از هم شناخت کافی داریم و می‌توانیم خیلی خوب کنار هم بازی کنیم.

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار