• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۸ | کد خبر : 30321
 • به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه عرب۴۸، یک افسر عالی رتبه رژیم صهیونیستی به مناسبت دهمین سال جنگ این رژیم با حزب الله در جنوب لبنان در سخنانی از عمق ترس و نگرانی نظامیان این رژیم در برابر جنگ احتمالی آتی با حزب الله لبنان پرده برداشت.

   

  بر اساس این گزارش سرهنگ «الران موراش» فرمانده تیپ ۷۶۹ ارتش رژیم صهیونیستی طی سخنانی در این باره اظهار داشت: جنگ آتی میان اسرائیل و حزب الله بلاشک به وقوع خواهد پیوست.

   

  وی در ادامه سخنان خود در این رابطه تصریح کرد: در صورت وقوع این جنگ، حزب الله قادر است روزانه ۱۲۰۰ موشک را به سمت اسرائیل شلیک کند و من نسبت به این موضوع هشدار می دهم. این در حالی است که حزب الله در جریان جنگ سال ۲۰۰۶ روزانه فقط ۱۶۰ موشک به سمت ما شلیک می کرد. بنابراین این جنگ تماما با جنگ قبل تفاوت دارد و ما به حمایت های مالی بیشتری نیاز داریم تا بدین صورت آسودگی خاطر پیدا کنیم.

   

  در همین راستا فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی به نام «اسحاق غرشون» درباره مقابله سامانه گنبد آهنین در برابر موشک های حزب الله نیز گفت: سامانه گنبد آهنین توانایی دفاع در برابر موشک های کوتاه بُرد و حمایت محدود را دارد. این سامانه هرگز قادر نخواهد بود با بیش از ۱۲۰ موشک مقابله کند.

   

  به علاوه یکی دیگر از فرماندهان ارشد صهیونیست به نام «مونی کاتس» که مسئولیت فرماندهی گردان نظامی الجلیل را برعهده دارد، اعلام کرد که تهدید حزب الله فقط به موشک های این جنبش منحصر نمی شود بلکه حزب الله طی سال های اخیر با افزایش توان رزمی و نظامی خود به این توانایی دست یافته که عملیات های نظامی را در اراضی رژیم صهیونیستی اجرایی کند.

   

  وی در ادامه سخنان خود در همین رابطه افزود: حزب الله برای اجرای عملیات زمینی بلاشک برنامه ریزی می کند و احتمالا در برخی نقاط نیز موفق خواهد شد. معتقدم که برای سنجیدن جنگ آتی باید آن را در پایان بررسی کرد نه در زمان شروع جنگ.

   

  شایان ذکر است سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان اخیرا در دیدار با رزمندگان مقاومت اعلام کرده بود که یک چشم این حزب به جنوب لبنان و رژیم صهیونیستی است و چشم دیگر نیز بر حلب سوریه است و مسئولان رژیم صهیونیستی را تهدید کرده بود که در جنگ آتی که احتمالا جنگ پایانی است، طرفی پیروز است که آماده ایثار و جانفشانی های بیشتر باشد که بلاشک این طرف حزب الله است.

   

  این تهدیدها موجب شده که ترس و وحشت بر مراکز و جریان های سیاسی و شهرک نشینان صهیونیست سایه افکند؛ به طوری که مسئولان این رژیم در فراری رو به جلو شروع کرده اند حزب الله را تهدید می کنند تا بدین صورت با اعتماد به نفسی کاذب به شهرک نشینان مقداری اطمینان خاطر بدهند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل