• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵ | کد خبر : 30323
 • به یاد دارم که در یکی از ماه های مبارک رمضان با یوسف صارمی ۱۰ روز مرخصی گرفتیم و به دزفول رفتیم تا در مقر نیروهای اطلاعات که در پد هوایی مستقر بود، بمانیم و روزه بگیریم.

  البته روزه گرفتن در روزهای طولانی بالای ۱۶ ساعت، با گرمای شدید و حداقل دمای بالای ۵۰ درجه برای ما که بچه ی آذربایجان بودیم، بسیار طاقت فرسا بود. اما تنها به عشق روزه داری و بهره مند شدن از برکات روزه، به راحتی تحمل می کردیم.

  “مش ممد عمی” مسئول تدارکات گردان ما بود که چون در مقر می ماند و جایی نمی رفت، می توانست روزه بگیرد. در دمای بالای ۵۱ درجه خوزستان روزه هایش را به طور کامل می گرفت.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، هرگز از یادم نمی رود من و مهدیقلی رضایی و یوسف صارمی موقع افطار پیشش می رفتیم و می خواستیم که ما را دعا کند. لذت آن دعا ها را هنوز هم در خاطر دارم.

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز دوشنبه انتشار بخشی از سخنان جهانگیری در همایش ملی روز روستا+اینستاپست ۱۵سازمان و حزب سیاسی در کردستان عراق خواهان خروج ترکیه ازعراق شدند صالحی امیری برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ارشاد را اعلام کرد تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور توضیحات سفیر ترکیه در رابطه با تیراندازی در نزدیکی سفارت ایران در آنکارا همگان باید دعاگوی حضرت آمنه(س) باشند که در دامن خود، حضرت محمد(ص) را تربیت کردند جایزه سال «چتم هاوس» به ظریف و کری رسید هفت منطقه دیگر در شمال موصل آزاد شد عکس/باغ دانشمندان واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران هواووی به دوربین میت ۹ خود افتخار می کند جهان در سال ۲۰۴۵ با ذهن کنترل می‌شود ۲ فیلم ایرانی نامزد جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک شدند رییس جهاددانشگاهی معرفی شد اعلام جزئیات طرح سازمان ملل برای حل فراگیر بحران یمن تشکیل کمیته ۴ جانبه بین شهرداری، شورای شهر، مجلس و استانداری تهران/آماده‌سازی طرح مدیریت واحد شهری واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است صفارهرندی: کسانی که ۲۰ سال پیش علیه نهضت آزادی حرف زدند، امروز فکرشان همان فکر نهضت آزادی است پیروزی تیم فوتبال جوانان ایران برابر ازبکستان در نیمه اول