رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱ | کد خبر : 30426
 • دفتر نتانیاهو:

  کمک‌های نظامی آمریکا از اسرائیل افزایش می‌یابد

  نتانیاهو

  به گزارش «وعده صادق»، فارس نوشت: دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در واکنش به خبر مخالفت کاخ سفید با افزایش بودجه نظامی از این رژیم مدعی شد که آمریکا حمایت‌هایش از اسرائیل را کاهش نخواهد داد.

  در بیانیه منتشر شده از سوی این دفتر آمده است که این مسئله (مخالفت دولت اوباما با طرح پیشنهادی کنگره) یک مشکل داخلی میان کاخ سفید و کنگره بر سر ۴۵۵ میلیون دلار اضافه‌ای است که رژیم صهیونیستی خواهان آن شده است.

  به نوشته روزنامه «جروزالم پست» این بیانیه می‌گوید: «اقدامات (دولت اوباما) برای تبدیل کردن گفت‌وگو با آمریکا به وسیله‌ای برای چشم انتظار نگه داشتن سیاسی اسرائیل غیرقابل قبول است و اظهارات هراس‌آمیز هیچ جایگاهی ندارد.»

  در ادعایی کاملا متناقض با تصمیم کاخ سفید، دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حمایت‌های نظامی آمریکا نه تنها کاهش نمی‌یابد، بلکه شاهد افزایش هم خواهد بود.

  «اوفر جندلمن» سخنگوی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل در پیام توئیتری ضمن اشتباه خواندن گزارش‌ها مبنی بر کاهش حمایت نظامی آمریکا از این رژیم، نوشت که نتانیاهو شخصا درحال کار بر روی وارد کردن این مقدار اضافه به بودجه نظامی به مدت ده سال است.

  «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره مخالفت خود را با درخواست اسرائیل برای افزایش ۴۵۵ میلیون دلاری بودجه سامانه‌های موشکی این رژیم در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار