رونالدو و شب پرفراز و نشیب در سن اتین

0 1

وقتی کریس رونالدو با پرشی خیره کننده پای به زمین چمن ورزشگاه جفری گیشار شهر سن اتین گذاشت، مدافعان ایسلند متوجه شدند که شب دشواری خواهند داشت اما در پایان این ستاره پرتغالی بود که با چهره ای در هم زمین را ترک کرد.

رونالدو گفته بود که بعد از قهرمانی در چمپیونزلیگ با رئال، می خواهد در یورو هم با پرتغال به موفقیت برسد؛ انگیزه ای که از همان لحظه ورود او به زمین، کاملا مشخص بود.

کاپیتان پرتغالی ها که در سیستم ۲-۴-۴ در کنار نانی در خط حمله قرار گرفته بود، بارها با جابجایی های سرگیجه آورش، چیزی نمانده بود که دروازه ایسلند را باز کند. روی یکی از ارسال های او بود که نانی می توانست با ضربه سر گلزنی کند اما واکنش تماشایی دروازه بان ایسلند، مانع از این اتفاق شد.

 

 

 

 

هرچند پرتغال در این دیدار پیش افتاد اما در ابتدای نیمه دوم گل تساوی را دریافت کردند و پس از آن بود که ورق برای رونالدو برگشت. او به هر دری که زد نتوانست برای بار دوم دروازه ایسلند را باز کند. حتی در آخرین ثانیه های بازی پرتغال صاحب دو ضربه آزاد شد اما رونالدو نتوانست از هیچ یک از آنها استفاده کند و به این ترتیب، با چهره ای در هم و بدون اینکه با بازیکنان حریف دست بدهد، زمین را ترک کرد.

 

 

 

 

با این وجود، تیری هانری، ستاره سابق آرسنال، که به عنوان کارشناس، به همراه آلن شیرر و ونسان ‏کمپانی، در شبکه بی بی سی حضور داشت، اعلام کرد که مطمئنا رونالدو در دیدارهای بعدی عملکرد ‏بهتری خواهد داشت:” باید به ایسلند به خاطر متوقف کردن رونالدو تبریک گفت. آنها خیلی خوب دفاع ‏کردند و یک فرصت بی نقص هم در اختیار او نگذاشتند. ‏
اگر من در تیمی بودم که باید در دیدار بعدی مقابل او بازی می کردم، نگران می شدم زیرا انتظار ‏نداریم که او در دو دیدار پیاپی اینطور بازی کند.”‏

انتهای پیام

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.