رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۵ | کد خبر : 30494
 • روند اجرای برجام قابل قبول نیست/ مجلس هفته آینده تصمیم‌گیری می‌کند

  به گزارش وعده صادق علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در گفت‌ با اشاره به صحبت‌های دیروز ربیعی در مجلس درباره حقوق‌های نجومی گفت: از آقای ربیعی انتظار می‌رود نظارت بیشتری روی زیرمجموعه‌ها به خصوص بخش‌های اقتصادی وزارت کار و رفاه اجتماعی داشته باشند.

  وی افزود: آقای ربیعی باید گزارش دقیق‌تری درباره وضعیت پرداخت حقوق مدیران ارشد شرکت‌های زیرمجموعه تأمین اجتماعی ارائه دهند. ایشان کلیتی از وضعیت وزارت‌خانه را توضیح دادند ولی انتظار مجلس گزارش دقیق‌تر و شفاف‌تری است.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره بدعهدی آمریکایی‌ها در اجرای برجام گفت: رهبر انقلاب از ابتدای مذاکرات درباره بد عهدی آمریکا هشدار داده بودند. مذاکره کنندگان ما هم از ابتدا تأکید داشتند که بدبینی خودمان را نسبت به طرف مقابل حفظ خواهیم کرد.

  رحیمی تأکید کرد: مسئله‌ای که الآن مهم است، مدیریت وضع موجود و مقابله با بدعهدی‌های آمریکا با استفاده از مکانیزم‌هایی است که در برجام پیش‌بینی شده است.

  نماینده مردم تهران اضافه کرد: هم اکنون ۳ نهاد نظارتی در شورای عالی امنیت ملی، وزارت امور خارجه و مجلس بر برجام نظارت می‌کنند. وضعیت اجرای برجام تا کنون رضایت‌بخش نیست. یاوه‌گویی‌های نمایندگان مجلس آمریکا بی پاسخ نخواهد ماند.

  رحیمی افزود: امتیازی که جمهوری اسلامی ایران دارد این است که به همه تعهداتش عمل کرده و مسئولیت هرگونه مشکلی برای آینده برجام بر عهده طرف مقابل است.

  وی در پایان گفت: اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم هفته آینده برگزار خواهد شد و حتما درباره برجام هم صحبت و تصمیم‌گیری خواهد شد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار