رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵ | کد خبر : 30660
 • آمریکایی‌ها بعد از برجام دچار توهم شدند/ ایران همچنان در اقتدار کامل به سر می‌برد

  خبرگزاری فارس: آمریکایی‌ها بعد از برجام دچار توهم شدند/ ایران همچنان در اقتدار کامل به سر می‌برد

  به گزارش وعده صادق حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی اظهار داشت: آمریکایی‌ها بعد از برجام دچار توهم شده‌اند که ایران از سر ضعف و ناچاری تن به مذاکره داده و به همین دلیل است که هراز چندگاهی مطالب بی‌پایه و اساسی را مطرح می‌کنند.

  وی تصریح کرد: موضوع این است که آمریکایی‌ها با شکستن عهد و پیمان نمی‌خواهند به تعهدات خود عمل کنند و مرتب بهانه‌تراشی می‌کنند، این خلف وعده قطعاً آمریکایی‌ها را در دنیا بی‌اعتبار خواهد کرد.

  نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اخیراً مسؤولان آمریکایی اعلام کرده‌اند که رفع تحریم‌ها بستگی به تغییر رفتار منطقه‌ای ایران دارد و اگر ایران رفتارهای خود را در منطقه تغییر ندهد تحریم‌ها برداشته نخواهد شد و به راستی طرح چنین مسائلی از آمریکایی‌ها شرم‌آور و مایه ننگ است.

  سلیمی گفت: اگر آمریکایی‌ها تصور می‌کنند که ایران از سر ضعف پشت میز مذاکره حاضر شده است باید بدانند در اشتباه محض به سر می‌برند، ایران همچنان در اقتدار کامل به سر می‌برد و هیچ‌گاه دچار ضعف نشده و نخواهد شد.

  وی با اشاره به اظهارات نامزد ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام بیان داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکایی‌ها بدانند ایران هیچ‌گاه نقض‌کننده هیچ تعهدنامه‌ای نخواهد بود، اما اگر آمریکایی‌ها بخواهند تعهد خود را زیر پا گذاشته و آن را پاره کنند، ایران آن را به آتش کشیده و با سرعت هرچه بیشتر به مسیر قبلی خود باز خواهد گشت.

  نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی‌ها به دنبال از بین بردن توان هسته‌ای ایران هستند، اما باید بدانند ملت ایران به هیچ قدرتی اجازه نخواهد داد ساختارهای هسته‌ای کشور را نابود کرده و به آن آسیب بزنند.

  سلیمی افزود: ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده، فردو و سایت اراک را تعطیل کرده است، این آمریکایی‌ها هستند که بدعهدی می‌کنند، اما باید بدانند صبر ایران تمام شدنی است و قطعاً زیاده‌خواهی‌های دشمنان را تحمل نخواهد کرد.

  فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار