رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳ | کد خبر : 30717
 • مشارکت نماینده‌ای از گروههای معارض سوری در کنفرانس صهیونیستی هرتزیلیا

  به گزارش  وعده صادق،‌ سوریا الان به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع نوشت: در شانزدهمین دوره از کنفرانس سالانه  امنیتی هرتزیلیا که از روز سه شنبه هفته جاری در منطقه ای به همین نام در رژیم صهیونیستی آغاز بکار کرد شخصیت های عربی متعددی مشارکت داشتند که از جمله می توان به عصام زیتون به نمایندگی از ارتش آزاد سوریه ،‌ احمد مجدلانی به نیابت از سازمان ازادی بخش فلسطین(ساف)، حازم خیرت سفیر مصر در رژیم صهیونیستی، ولید عبیدات سفیر اردن در تل اویو و تعدادی دیگر اشاره کرد.

  در کنفرانس امنیتی اخیر هرتزیلیا که با نام « آرزوی اسراییل؛ رویا یا خواب» مسائل مهمی چون امنیت ملی اسراییل در سایه تحولات منطقه ای توسط کارشناسان سیاسی،‌ امنیتی،‌نظامی و اقتصادی بحث وبررسی شد. در این کنفرانس همچنین مسائلی همچون تحولات سوریه،‌ حضور ایران در منطقه ایران و حزب الله لبنان در کانون توجه مشارکت کنندگان قرار داشت.

  حضور سفرای مصر و اردن در این کنفرانس تعجب اور نیست چه اینکه دو کشور مصر اردن طی معاهداتی با اسراییل قرار داد سازش امضا کرده اند و روابط دیپلماتیک هرچند سردی با این رژیم دارند اما مشارکت نماینده ای از گروه مسلح معارض سوری موسوم به ارتش آزاد در این کنفرانس بیش از هرچیزی نشانگر پیوندهای گروههای معارض و تروریستی سوریه با رژیم صهیونیستی است.

  پیشتر نیز اخباری مبنی بر میزبانی بیمارستانهای رژیم صهیونیستی از مجروحان گروههای معارض و تروریستی سوریه وجود داشت.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار