• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۶ | کد خبر : 30727
 • به گزارش وعده صادق متن یادداشت حمید رضا مهدی زاده با عنوان “دولت آمریکا جمهوری اسلامی ایران را در صدر حامیان تروریسم قرار داد”‌به شرح ذیل می باشد:

  به قول قدیمی ها خاک بر سر جهان که معیار خوب و بد کشورهایش باید از کاخ شیطانی ظاهرا سفید در آمریکا بیرون بیاید

  چند هفته پس از آنکه باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اتهامات واهی و خنده داری همچون حمایت از گروه های تروریستی را به ایران وارد ساخت و به زعم خود ایران را در صدر کشورهای حامی گروههای تروریستی قرار داد .

  حالا جان برنارد رئیس سازمان جاسوسی سیا نیز در مصاحبه با خبرنگار شبکه العربیه می گوید که رژیم سعودی نقشی در حوادث تروریستی یازدهم سپتامبر نداشته و آنچه که رسانه ها از گزارش موسوم به بیست و هشت صفحه ارائه می دهند صرفا گمانه زنی مطبوعاتی است و حتی پا را فراتر گذاشته و ریاض را شریک راهبردی واشنگتن در مبارزه با گروه های تروریستی به حساب می آورد واقعا نمی دانم از چه واژگانی استفاده کنم که حق مطلب ادا شود ؟

  ایران حامی گروه های تروریستی است ؟
  مگر رژیم اشغالگر قدس که مظهر تروریسم دولتی در جهان است و بدون کوچکترین لاپوشانی از ترور مخالفان خود در هر نقطه از روی زمین صحبت می کند با حمایت ایران تشکیل شده و تا به امروز به حیات ننگین خود ادامه داده است ؟

  عربستان  مخالف گروه های تروریستی است؟
  مگر حیوانات درنده ای چون داعش ، النصره ، القاعده و… با حمایت و دلار های سرشار نفتی ایران و یا فتاوای تکفیر گونه  علمای شیعه در قم ، مردم عراق و سوریه را به خاک و خون کشیده و به زنان معصومشان در نهایت رذالت تجاوز گروهی کرده و سر از بدن نوزادن شش ماهه جدا می سازند ؟

  ایران حامی اصلی گروه های تروریستی از نظر کاخ سفید تلقی می گردد و رژیم کودک کش سعودی در حال نبرد با تروریست ها معرفی می شود !

  به عنوان یک جوان ایرانی از باراک اوباما ، سران کنگره و جان برنارد می پرسم که آیا در تمام عمرتان معنای داشتن شرافت را فهمیده و یا بویی از وجدان برده اید ؟

  شاه آلزایمری سعودی که مردم بی گناه یمن را در مدارس و بیمارستانها و بازار شهرها با سلاحهای پیشرفته کارخانجات اسلحه سازی تگزاس و فیلادلفیا قتل عام می کند می شود مقابله کننده با گروه های تروریستی و ایران که فقط از همان مردم مظلوم یمن و بحرین در قبال این نسل کشی ناجوانمردانه حمایت لفظی می کند ، حامی گروه های تروریستی لقب می گیرد ؟

  اگر جمهوری اسلامی اجازه می داد که حیوانات درنده داعش عراق و سوریه را ببلعند تا با قدرت هرچه تمامتر به مرزهای خودش حمله کرده و نظیر همان جنایات شنیع را در حق مردم کرمانشاه و اهواز انجام می دادند که از شنیدنشان موهای مردان جوان سپید شده و پیران دق مرگ می گردند ، دولت خوبی به حساب آمده و بر ضد تروریسم معرفی می گشت ؟

  به راستی جناب آقای باراک اوباما شما واقعا خر هستید یاعمدا خودتان را به خریت زده اید ؟

  دولت کودک کش سعودی از دیدگاه امثالتان باید هم برای انواع و اقسام جنایاتش در قبال مردم بی پناه عربستان و همسایگانش جایزه دریافت دارد چرا که این وحشی گری ها به دستور مستقیم شما سیاستمداران آمریکا و انگلستان صورت می گیرد و اگر شاهزادگان سعودی پول های آنچنانی از فروش نفت را در شکم گردانندگان ابر شرکت های اسلحه سازی و بانکداری در منهتن و لندن نریزند پس چه کسی باید خرج تبلیغات سرسام آور ریاست جمهوری و نخست وزیری را پرداخت کند ؟

  جنابعالی خیلی مردی از حقوق به ناحق پایمال شده خواهران و برادران سیاه پوست ما در نیویورک ، واشنگتن و شیکاگو توسط پلیس های نژاد پرست دفاع کن و اگر عرضه ایستادگی در برابر فاشیست های نژاد پرست در کنگره و سنا را نداری بی جا می کنی که با فرافکنی در راستای جلب رضایت شاهزادگان بی خاصیت سعودی و حامیان زنجیری صهیونیست شان آنچه که شایسته خودت و دولتت می باشد را به ایرانیان تاریخ ساز ، صلح طلب و با فرهنگ چند هزارساله نسبت می دهی ؟

  بدان که تا هر روزی که شما مثلا دولت مردان پول پرست آمریکائی قصد غارت منابع و ثروتهای مردم خاورمیانه و همه مستضعفان جهان را دارید ملت ایران پشت سر هم سیلی به گوشتان از خلیج همیشگی فارس تا خلیج خوک ها خواهند زد و این قیل و قال ها نیز کوچکترین خللی در عزم و اراده ما وارد نخواهد ساخت.

  حتی اگر به صورت شبانه روزی بر علیه ما قطعنامه و بیانیه صادر کنید و با تکرار جوک های خنده دار همه گزینه ها روی میز است تهدید به تحریم اقتصادی و حمله نظامی نمائید ، چرا که مادرانمان ما را با نازنین شعار هیهات من الذله ارباب بی کفن مان حسین بن علی (ع) شیر داده اند.

   

   

  تسنیم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار