• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷ | کد خبر : 30926
 • به گزارش  وعده صادق؛ هویت پیکر مطهر دو تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس شناسایی شد. این شهدا متعلق به استان مازندران هستند که از طریق آزمایش DNA و تطبیق ژنتیکی شناسایی شده‌اند. هویت پیکر مطهر شهیدان «وحید اسماعیل زاده» و «سیدسجاد ابراهیمی پاکزاد» که هر دو در عملیات والفجر ۶ در سال ۶۲ به شهادت رسیده‌اند محرز شد. پیکر مطهر این شهیدان در سوم آذرماه سال ۱۳۸۸ به عنوان شهید گمنام با حضور با شکوه مردم مازندران در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به خاک سپرده شده بودند. حالا بعد از گذشت هفت سال از خاکسپاری این شهدا، هویتشان شناسایی شد.
  شهید وحید اسماعیل زاده، فرزند حسین جان، متولد ۱۳۴۲، از استان مازندران به صورت بسیجی داوطلب به جبهه اعزام شد. این شهید در سال ۶۲ ، در عملیات والفجر۶ و در منطقه عملیاتی چیلات به شهادت رسید. همچنین شهید سیدسجاد ابراهیمی پاکزاد، فرزند سید کاظم علی، متولد ۱۳۴۵، از استان مازندران به صورت بسیجی داوطلب به جبهه اعزام شد. این شهید بزرگوار در سال ۶۲ و در عملیات والفجر۶ و در منطقه عملیاتی چیلات به شهادت رسید.

   

   

  خبرگزاری دانشجو

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جشنواره ای وحشتناک در تایلند/عاقبت حمل گاو در صندوق عقب ماشین/افزایش سرعت گوشی با "Clean Master" بعیدی نژاد: غربی ها هنوز درک خیلی واقعی از وضعیت منطقه ندارند کاریکاتور/ سقوط به دریای بی‌کران!!! رئوفیان با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دیدار کرد/ معرفی نامزد جبهه ایستادگی در بهمن ماه اخبار دنیای سیاست تا این ساعت واکنش ایران به تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا در عادی سازی روابط با تهران حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان