رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳ | کد خبر : 31016
 • ۵۵۰ هزار دلار جایزه به کاشفان حفره های امنیتی آندروید

  به گزارش وعده صادق؛ گوگل در سال ۲۰۱۵ برنامه Android Security Rewards یا پاداش های  بهبود امنیتی آندروید را آغازکرده است و به کسانی که بتوانند حفره های امنیتی آندروید را علی الخصوص بر روی تبلت های نکسوس گوگل  یافته و گزارش کنند پاداش نقدی میدهد.
  550 هزار دلار جایزه گوگل به یابندگان حفره امنیتی
  پس از یکسال این شرکت نتایج این برنامه خود را منتشرکرده است.  براساس این گزارش گوگل بیش از ۵۵۰ هزار دلار  به ۸۲ نفر که بیش از ۲۵۰ حفره امنیتی تایید شده را گزارش کرده بودند پرداخت کرده است. گوگل برای مثال نام یک جستجوگر ارشد باگ های امنیتی خود را منتشر کرده است که از راه پیدا کردن باگ های امنیتی آندروید زندگی خوبی به هم زده است. به طوری که با پیدا کردن ۲۶ باگ امنیتی نزدیک به ۷۶ هزار دلار جایزه گرفته است.

  وی با توجه به افزایش جوایز گوگل از اول ژوئن ۲۰۱۶ به شدت ترغیب شده است تا باگ هخای بیشتری را گزارش کرده و درآمد خود را بالا ببرد.
  550 هزار دلار جایزه گوگل به یابندگان حفره امنیتی
  جوایز گوگل برای باگ های بزرگ از ۲۰ تا ۵۰ هزار دلار هم جایزه دریافت کنند در حالی که قبل از ژوئن بزرگترین باگها تنها ۳۰ هزار دلار جایزه داشت. برنامه پاداش بهبود امنیتی اندروید قسمتی از برنامه وسیع پاداش برای بهبود امنیتی گوگل است که از سال ۲۰۱۰ شروع شده بود.
  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار