رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱ | کد خبر : 31242
 • از ۱۹۷۲ تاکنون

  نظامیان آمریکا ۵۸۰۰ بار در اوکیناوا جنایت کرده‌اند

  به گزارش وعده صادق به نقل از کیودو نیوز، تظاهرات کنندگان معترض نسبت به ادامه حضور نظامیان آمریکایی در اوکیناوا روز یکشنبه به نقل از آمارهای پلیس اعلام کردند که پرسنل نظامی آمریکا از سال ۱۹۷۲ میلادی تاکنون بیش از ۵۸۰۰ جرم و جنایت را مرتکب شده‌اند.

  حدود ۶۵ هزار نفر در تظاهرات اعتراض آمیز روز گذشته در اوکیناوا شرکت کردند تا مخالفت خود را با ادامه حضور نظامیان آمریکایی اعلام کنند.

  این بزرگترین تظاهرات در این جزیره علیه نظامیان آمریکایی در ۲۰ سال اخیر به شمار می رود. تظاهرات کنندگان در پایان این راهپیمایی طوماری را امضا کردند و خواستار خروج تفنگداران دریایی آمریکا از اوکیناوا شدند.

  در مجموع ۵۷۱ حادثه در دسته جرائم جدی طبقه بندی شده است.

  برپایی تظاهرات هزاران نفری در جزیره اوکیناوای ژاپن در اعتراض به ادامه حضور نظامی آمریکایی ها، در شرایطی است که یک نظامی آمریکایی به اتهام قتل یک زن جوان ۲۰ ساله ژاپنی بازداشت شده است.

  اوکیناوا که تا سال ۱۹۷۲ میلادی در اشغال آمریکا بوده هنوز میزبان ۳۰ هزار نظامی آمریکایی است. ۲ هفته قبل نیز یک ملوان آمریکایی به خاطر رانندگی در حال مستی بازداشت شد. این نظامی آمریکایی ۲ شهروند اوکیناوا را به شدت زخمی کرده است. این حادثه موجب شده است تا فرماندهی نظامی آمریکا، استفاده از مشروبات الکلی را برای همه پرسنل خود در ژاپن ممنوع اعلام کند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار