رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۳ | کد خبر : 31314
 • مسئول روس: استقرار نیروهای بیشتر در مرزهای روسیه احتمال جنگ فراگیر را افزایش می دهد

  یک مسئول نظامی روسی اعلام کرد: استقرار نیروهای بیشتر در مرزهای روسیه احتمال جنگ فراگیر را افزایش می دهد.

  به گزارش  وعده صادق ؛ یک مسئول نظامی روسی اعلام کرد: استقرار نیروهای بیشتر در مرزهای روسیه احتمال جنگ فراگیر را افزایش می دهد.گفتنی است در چند ماهه اخیر ناتو و بویژه آمریکا با افزایش نیرو های خود در مرزهای روسیه اقدام به انجام رزمایش های مختلفی نموده که برخی از آنها مشابه شبیه سازی نبرد احتمالی میان ناتو و فدراسیون روسیه بوده است.

  همچنین ژنرال «بن هوگز» فرمانده نیروهای آمریکایی در اروپا در جریان رزمایش بزرگ ناتو در لهستان و شرق اروپا با ابراز نگرانی در باره امنیت اروپای شرقی گفت: نیروهای ناتو نمی توانند با سرعت نیروهای روسیه در شرق اروپا مستقر شوند.

  وی گفت: روس ها قادر هستند مقادیر زیادی تجهیزات و تسلیحات را با سرعتی زیاد در فواصل دور مستقر کنند که ناتو هم نیاز به چنین سرعتی دارد.

  شایان ذکر است رزمایش نظامی ناتو با حضور ۳۱ هزار نیرو از ۲۴ کشور عضو این سازمان بین روزهای ۷ تا ۱۷ ژوئن رزمایش وسیعی را در لهستان و شرق اروپا برگزار کردند که با انتقاد گسترده روسیه همراه شد.

  وزیر خارجه آلمان نیز با محکوم کردن این تحرکات آنها را خصمانه و تحریک برانگیز خواند و خواستار گفتگو با روسیه برای حل مشکلات دو طرف به جای برگزاری رزمایش شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار