• تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۰ | کد خبر : 31351
 • به گزارش  وعده صادق ؛پتر پاول، رییس ستاد نظامی ناتو اعلام کرد که ناتو هیچ تهدید قریب الوقوعی از سوی روسیه مشاهده نمی کند.

  به گزارش “رویترز”، پاول در کنفرانس خبری در مقر ناتو در پاسخ به سئوالی در باره نگرانی های موجود در بین کشورهای بالتیک اظهار داشت: “ناتو هیچ برنامه ای برای افزایش حضور نظامی خود در شرق اروپا و بالتیک فراتر از طرح های فعلی ندارد چراکه هیچ تهدید قریب الوقوعی از سوی روسیه وجود ندارد”.
  وی تصریح کرد: “تیپ های نظامی که به لهستان و کشورهای بالتیک اعزام می شوند، به عنوان یک نیروی بازدارنده سیاسی عمل خواهند کرد، نه یک نیروی نظامی. در شرایط کنونی هیچ نیروی بزرگتری در این منطقه لازم نیست”.
  رییس کمیته نظامی ناتو افزود: “استقرار نیروهای نظامی بیشتر و دائمی در این کشورها در شرایط کنونی مد نظر قرار نگرفته است”.
  استقرار چهار تیپ نظامی در لهستان و کشورهای بالتیک قرار است پس از نشست رهبران ناتو در ورشو در ۸ ژوئیه آغار شود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد