رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۸ | کد خبر : 31371
 • نقدی: در جریان برجام، وعده های دروغین را تجربه کردیم

  به گزارش وعده صادق، سردار محمدرضا نقدی در همایش سالروز تاسیس بسیج اساتید در دانشگاه شهید بهشتی گفت: سنت الهی بر این قرار دارد که رویش‌های جدید، محصول مبارزه باشد.

  وی افزود: بدون یک چالش سنگین و یک مبارزه نفسگیر، یک مولود ارزشمند متولد نمی‌شود؛ البته عده ای به‌دنبال انکار این واقعیت هستند و یک زندگی دروغین بدون چالش را وعده می‌دهند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه اگر می‌خواهیم به قله ها برسیم باید سختی‌ها را تحمل کنیم، گفت: می‌شود زندگی بدون چالش داشت، اما این زندگی بدون رشد و رویش خواهد بود.

  نقدی ادامه داد: امروز انقلابیونی که انقلاب را بوجود آوردند، در حال واگذاری عرصه به نسل جدید هستند، بر همین اساس نیاز امروز ما این است که به نوسازی گفتمانی که در همان دوره اول انقلاب داشتیم، بپردازیم.

  وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم حیات طیبه را استمرار بخشیم، نیازمند حرکت انقلابی هستیم.

  نقدی با بیان اینکه جریان نفوذی در برهه کنونی کارش این است که با این گفتمان مقابله کند، گفت: امروز بالاترین وظیفه ما تبیین این وضعیت و ارتقاء بصیرت و دشمن شناسی مردم است و این انقلابی‌گری است که ما را رشد می‌دهد.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه امروز باید وارد بیان مصادیق نفوذ شویم، گفت: دشمن در باغ سبز دروغین نشان می‌دهد و می‌گوید بیایید درگیری ها را کنار بگذاریم و راحت زندگی کنیم.

  وی تصریح کرد: در برجام این وعده های دروغین را تجربه کردیم و رهبری چه دقیق از روز اول بیان داشتند که طرف‌های مقابل عهدشکن هستند و نمی‌شود به آنها اعتماد کرد.

  نقدی ادامه داد: نتیجه نرمش قهرمانانه باید باید باعث بیداری ما نسبت به عمق دشمنی دشمن شود و امروز باید شما اساتید تبیین کنید که مسئله، موضوع اتمی نبوده است.

  وی با اشاره به بدعهدی های آمریکا پس از برجام گفت: امروز نه تنها اجازه دسترسی به اموال مان را نمی‌دهند بلکه به آن دستبرد هم می‌زنند و حتی جوجه استکبار (کانادا) هم به اموال ما دستبرد می زند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: قرار بود با کدخدا کنار بیاییم تا نوچه هایش جلوی ما لنگ بیندازند، اما می‌بینیم که اوضاع بدتر شد.

  وی با طرح این سوال که امروز وضعیت قراردادهای نفتی چگونه است؟ گفت: آیا ما به دنبال اقتصاد صنعتی هستیم یا اقتصاد شیخ نشین‌ها که نفت و گاز خام صادر می‌کنند و ماشین های لوکس در اختیار برخی قرار می‌دهند و آیا می‌خواهیم خام فروشی را ننگ بدانیم یا افزایش صادرات نفت خام را افتخار؟

  نقدی در پایان گفت: نفوذی‌ها می‌خواهند ملت ما به فقر و فلاکت بیافتد تا به نفوذ و سلطه استکبار تن دهد.

  منبع: ایسنا

  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار