تمرین روز پنجشنبه سپاهان پشت درهای بسته برگزار می‌شود

0 0

بر اساس اعلام باشگاه سپاهان تمرین شاگردان عبدالله ویسی در روز پنجشنبه بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

به گزارش وعده صادق ،به دلیل برگزاری همایش افتتاح دوره تابستانی مدارس فوتبال سپاهان در حاشیه تمرین فردا، تمرین روز پنجشنبه سپاهان بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

سپاهان در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر تغییرات بسیار بزرگی را در ترکیب خود ایجاد کرده و بازیکنان جوان و آینده دار را جایگزین جمعی از بازیکنان صاحب نام کرده است، به این ترتیب سپاهان تا حدودی در فصل جدید تیم کاملاً متفاوتی را روانه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی می‌کند.

تیم اصفهانی پرونده نقل و انتقالات خود را با در اختیار گرفتن سیدینهو، هنرینکه اولیویرا، دنیل نوروزی، علی هلیچی، لی اولیویرا، عماد میرجوان، محمود قائدرحمتی، طالب ریکانی، علی محمدی، کولیبالی، شجاع خلیل زاده و مهرداد محمدی بست و تمرینات خود را از ۲۵ خرداد آغاز کرد.

طی این روزها نیز اتفاقات بسیاری برای این تیم رخ داد و برخلاف تصورات، علی حمودی بازیکن این تیم که به تازگی دوران سربازی خود را به پایان رسانده بود پس از یک جلسه تمرین با این تیم قرارداد خود را فسخ کرد و به پیکان پیوست.

پس از گذشت چندین هفته از استعفای رسول خوروش سرپرست این تیم روز گذشته زمزمه حضور مهدی اخوان در سمت سرپرستی این تیم شنیده شد اما هنوز حکمی در این باره ابلاغ نشده است.

 

 

تسنیم

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.