رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴ | کد خبر : 31551
 • ولایتی: دولت مستبد آل‌خلیفه برای بقاء حکومت غیرقانونی خود به سرکوب قیام مردم متوسل شده است

  به گزارش  وعده صادق، در متن بیانیه علی اکبر ولایتی آمده است: خبر لغو تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین موجب شگفتی تمامی دولتمردان و مجامع بین المللی شد.

  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در این بیانیه یادآور شد: دولت مستبد آل خلیفه برای بقاء حکومت غیر قانونی خود با تمسک به شیوه های مختلف و سرکوب قیام مردم، تلاش برای نزاع شیعه و سنی و دامن زدن به اختلافات قومی، طایفه ای و مذهبی، کشتار بی رحمانه مردم بحرین، رفتار مستبدانه و ظالمانه و قهر آمیز، به زندان انداختن رهبران و مجاهدین بحرین، ممانعت از انجام عبادات و فرایض دینی در مساجد، پایمال کردن حقوق شهروندی و نادیده گرفتن حقوق اولیه مردم در تعیین سرنوشت، اقدامات نسنجیده ای را در طول بیداری اسلامی مردم بحرین بر جای گذارده است.

  در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: علاوه بر این اقدامات، تعطیلی نهادهای جامعه مدنی، فشار بر علماء، تخریب مساجد و در مقوله اخیر لغو تابعیت رهبران یک ملت و بهره گیری از انواع روش ها و شیوه ها برای سرکوب قیام برحق مردم مظلوم بحرین از جمله اقدامات غیر قانونی و ظالمانه ای است که بر سرنوشت یک ملت تحمیل نموده و رژیم آل خلیفه و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آن باید بدانند هیچگاه نمی توان در برابر اراده یک ملت ایستادگی کرد و صبر و استقامت مردم مقاوم بحرین به زودی نصر و ظفر را برای تحقق وعده های الهی محقق خواهد ساخت و دست انتقام الهی گریبان مستبدان و ظالمان را خواهد گرفت و بشارت نصرت و پیروزی را برای ملت های مظلوم و مقاوم به ارمغان خواهد آورد.

  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی به حاکمان بحرین توصیه کرد حق تعیین سرنوشت مردم و اعطای حقوق اولیه شهروندی را رعایت کرده و از ظلم و ستم و استبداد بیش از حد خصوصاً در رعایت شأن و حرمت رهبران دینی و سیاسی بحرین و به ویژه آیت الله شیخ عیسی قاسم احترام بگذارد چراکه تمامی روش های قبلی محکوم به شکست بوده، این سیاست غلط نیز مسیر حرکت مردم بحرین را وارد مرحله جدیدی از مبارزه خواهد کرد که نتیجه آن برای حاکمان دست نشانده و مرتجع ویران کننده خواهد بود.

  رژیم آل خلیفه روز دوشنبه در اقدامی خلاف قوانین انسانی٬ تابعیت آیت الله عیسی احمد قاسم روحانی برجسته شیعه بحرین را سلب کرد.

  حاج شیخ عیسی احمد قاسم درازی بحرانی معروف به شیخ عیسی قاسم٬ عالم برجسته شیعه و رهبر معنوی انقلاب این کشور است.

  پس از آغاز انقلاب ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) بحرین در سال ۱۳۸۹، او در عمل رهبر این انقلاب شد. سخنرانی‌های او و خطبه‌های نماز جمعه‌اش نقش تعیین ‌کننده‌ای در انقلاب داشت.

   

   

  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار