• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸ | کد خبر : 32087
 •  به گزارش وعده صادق، هادی العامری گفت: تا یک یا دو روز آینده آزادسازی کامل شهر فلوجه را اعلام می کنیم اما آزادی منطقه را پس از آن اعلام می کنیم که محور عامریه فلوجه تا حلابسه آزاد و پاکسازی شود.

  وی افزود: به هر حال می توانیم بگوییم که پرونده فلوجه به طور کامل بسته شده است و ما در آزادسازی موصل نیز مشارکت خواهیم کرد.

  العامری ادامه داد: هیچ کسی نمی تواند ما را از آزادسازی هیچ شهر یا منطقه عراقی باز دارد.

  دبیرکل سازمان بدر عراق با اشاره به اینکه موصل شهری از شهرهای عراق است و ما به عنوان یکی از دستگاه های امنیتی زیر نظر فرماندهی کل حق داریم در آزادسازی آن مشارکت کنیم اظهار داشت: ما در عملیات آزادسازی موصل شرکت خواهیم کرد، هر چند که ممکن است به مذاق عده ای خوش نیاید.

  در همین حال نیروهای امنیتی عراق در تازه ترین دستاورد خود موفق شدند که منطقه “الشرطه” را در شهر فلوجه به طور کامل آزاد کنند.

  نیروهای امنیتی پس از آزادی “الشرطه” پرچم عراق را در این منطقه برافراشتند.

  براساس گزارش رسانه جنگی عراق در این عملیات ده ها نفر از اعضای داعش به هلاکت رسیده و شماری از ادوات نظامی این گروه تروریستی منهدم شدند.

  نیروهای امنیتی عراق با آزادسازی منطقه “الشرطه” به هدف نهایی خود که از جهت شمالی فلوجه آغاز کرده بودند دست یافتند.

  نیروهای عراقی همچنن توانستند منطقه الجغیفی در فلوجه را آزاد کنند.

  منبع: میزان

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل مصوبه،امضا نشده نقض شد/نرخ آژانس‌ها ۵۰درصد بالاتر از نرخ مصوب رئیس سازمان بورس : انتشار برون مرزی اوراق بدهی دولتی عکس/ سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه شهید رجایی زلزله ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی هدیه ویژه موسسه چاتم هاوس به دکتر ظریف درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است