کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹ | کد خبر : 32094
 • به گزارش وعده صادق شماری از سرکرده های جبهه النصره، سه شنبه شب، پس از جلسه ای که در یکی از پایگاه های جبهه النصره در منطقه عندان در حومۀ شمالی حلب داشتند، سوار یک وانت شده و قصد ترک پایگاه را داشتند.

  در میان این سرکرده های جبهه النصره، نام “ابوعبدالله الجبل” سرکردۀ مرموز، “ابوطه العسکری”، “ابومجاهد الاردنی”، “ابوعبدالله الازبکی” حضور داشتند.

  خودروی حامل این سرکرده ها، در یک دوراهی ناچار به کم کردن سرعت کرد و در همان لحظه، انفجار بمب بسیار قوی، خودرو را منفجر کرد و همه سرکرده های جبهه النصره، درجا کشته شدند.

  یک منبع بومی به وبگاه “المدن” گفت: سرنشینان این وانت، هفت تن بودند که شماری از آنان جلو و شماری نیز در عقب وانت نشسته بودند و همگی در این انفجار بزرگ کشته شدند.

  داده های اطلاعاتی حاکی از آن است که یک گروه اطلاعاتی بزرگ، مجری این عملیات بوده است. افراد این گروه، هدف را به دقت می شناختند و مسیر حرکت او را به دقت پیگیری کرده بودند و خروج و ورود او را زیر نظر داشتند و حتی می دانستند که بدون همراهان و محافظان همیشگی سوار خودروی وانت شده است. این موضوع نشان می دهد گروه اطلاعاتی مزبور تا داخلی ترین لایه های امنیتی و محرمانۀ جبهه النصره نفوذ کرده است، لایه های امنیتی که به ویژه در محافظت از سرکرده ها، تدابیری بسیار سخت و غیرقابل نفوذ دارد.

  سرکردۀ مرموز جبهه النصره کشته شد

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دیکتاتوری همه جا بد است اما در دانشگاه بدتر/ رؤسای دانشگاه‌ها خودشان را قیوم دانشجویان ندانند تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ششم آبان فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس ضرورت ارتقا امنیت در فضای سایبری هلاکت دو سرکرده ارتش آزاد و احرارالشام در استان حمص سوریه فیلم/ نگران تاخیردر اجرای برجام بودند حالا به صبر دعوت میکنند تصاویر صفحه اول روزنامه‌های پنج‌شنبه ۶ آبان کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است/ آمریکا به فکر ریشه‌کنی تروریسم در عراق و سوریه نیست از سینمای زنان تا حجاب و یک شوخی یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات شمالغرب در ارومیه برگزار می شود مقصر دانستن دولت قبل، نخ نما شده است داعش بر یک شهر ساحلی در سومالی سیطره یافت باغ همانی بود که دادی رفت! ۹ ماه از اجرای برجام گذشت،آن ۲۸ میلیارد دلار چه شد؟! فنر تورم به زودی آزاد می‌شود فیلم محمد رسول الله از روز جمعه در ترکیه اکران می شود عکس/سمور آبی نوزاد و رخت‌خوابی به نام مادر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج حال و روز اپل بدون استیو جابز