• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷ | کد خبر : 32121
 • سید حسن نصر الله نصرالله

  سخنانی که احساس غرور و پیروزی امریکایی ها و مزدوران لبنانی آنها، در یک جنگ بانکی با حزب الله را به یاس و افسردگی مبدل کرد.

  به گزارش وعده صادق در هفته های اخیر، همزمان با اجرای تحریم مالی آمریکا علیه حزب‌الله توسط مسئولان لبنانی، رئیس بانک مرکزی این کشور از مسدود شدن ۱۰۰ حساب مرتبط با حزب‌الله خبر داد. در راس این حسابها، حساب بیمارستان «الرسول الاعظم» قرار دارد که بزرگترین بیمارستان متعلق به حزب الله است و مجروحان شرکت‌کننده در جنگ سوریه در این بیمارستان درمان می‌شوند.

  بی شک، قانون امریکایی ممنوعیت تامین مالی بین المللی حزب الله، اهداف متعددی را در لبنان و علیه مقاومت دنبال می کند؛ هم تحت فشار قرار دادن حزب الله از جهت مالی، هم ایجاد اختلافات سیاسی کهنه و جنگ حزبی و هم تحریک افکار عمومی علیه مقاومت حزب الله هم در لبنان و هم در سوریه.
  اما سید حسن نصرالله در سخنرانی روز جمعه  به مناسبت چهلم شهادت مصطفی بدرالدین، آبی بر آتش فتنه بانکی امریکا ریخت. وی در واکنش به اقدام منافقانه بانک مرکزی لبنان، اعلام کرد: “هر گونه اقدامی از سوی بانک ها علیه حزب الله لبنان تاثیری بر این گروه نخواهد داشت زیرا بودجه و همه امور مالی حزب الله لبنان از ایران می اید و نه از طریق بانک ها. همانطور که موشک ها به ما می رسند که با آنها اسرائیل را تهدید می کنیم پول هم به ما می رسد.. حتی اگر بانک های لبنان تحریم های امریکا علیه حزب الله لبنان را اجرا کنند ما از نظر سازماندهی و جهادی دارای طرح های بازرگانی یا موسسات سرمایه گذاری نیستیم که این طرح ها از طریق بانک ها متوقف شوند..”

  سخنانی که احساس غرور و پیروزی امریکایی ها و مزدوران لبنانی آنها، در یک جنگ بانکی با حزب الله را به یاس و افسردگی مبدل کرد.

  در ایران اما، رسانه های فارسی زبان بیگانه به سردمداری بی بی سی و دنباله های داخلی آنها به حرکت افتادند، تا با تمسک به همین گفته های سید، به اختلاف افکنی و جنگ روانی علیه حزب الله لبنان، در بین برخی اقشار دامن زنند. باز هم با این حربه و شبهه کهنه، که با وضع فقر و بیکاری و.. در وطن، چرا کمک به خارج از وطن؟!
  ادعایی که خود آنها هم پاسخ آن را به خوبی می دانند ولی باز هم مایلند با این طعنه ها، دِین خود به اسرائیل را ادا کنند! و به شیوع هر چه بیشتر این حربه اسرائیلی، بپردازند.
  جواب روشن است! هر جا که بازوهای ما باشند، آنجا وطن ماست! کمک مالی، نظامی و معنوی از بازوهای مقاومت در منطقه، چه در لبنان، چه در فلسطین، چه در سوریه و عراق و یمن و بحرین و..، نه تنها کمک به مظلوم در برابر ظالم است، که کمکی به امنیت خود ماست.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است آنچه سعد حریری را تسلیم حزب الله کرد! آغاز برداشت رسمی زعفران در کشور/ هرکیلو ۵۰۰ هزارتومان ارزان شد صمیمانه از روحانی می‌خواهم در انتخابات آتی شرکت نکند/ کسی که سه سال به انتقادات گوش نداده ظرف یک سال نیز کاری نخواهد کرد عکس/ «قاهان»، منطقه‌ای زیبا در قم مهم‌ترین وظیفه ناجا در انتخابات جمله ای زیبا در اینستاگرام احمد رضا عابد زاده+ اینستاپست حمله به یک دانشگده پلیس در پاکستان ۲۰ کشته و۱۰۰ زخمی برجای گذاشت شجاعت شهید پوراحمدی در حمل سلاح از بین ماموران «ضعف تیم اطلاع‌رسانی دولت» صدای اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی را هم در آورد/ شعار «دولت پاسخگو» توخالی از آب درآمد! جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی پایه همه بیانات رهبری تحول بنیادین در حوزه است صعود تیم فوتبال جوانان ایران به جام‌جهانی/ دو گام تا قهرمانی آسیا عمر البشیر با پادشاه عربستان دیدار کرد