رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳ | کد خبر : 32283
 • ۲۶ مجروح حادثه اتوبوس سربازان ترخیص شدند

  به گزارش وعده صادق، محمد هادی ایمانیه عصر دوشنبه این سخنان را در حاشیه بازدید استاندار فارس، معاون اجرایی فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد و یکی از نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از سربازان حادثه دیده در سانحه دوم تیرماه جاری ۲ دستگاه اتوبوس حامل سربازان پادگان صفر پنج کرمان بیان کرد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ۲۸ مجروحی که هم اینک در بیمارستان شهید رجایی بستری هستند، ۱۴ تن از آنها در بخش مراقبت های ویژه موسوم به آی.سی.یو تحت مراقبت بودند که امروز سه نفر از آنها به بخش عادی منتقل شدند.
  وی افزود: بدین ترتیب، هم اینک ۱۱ بیمار در بخش مراقبت های ویژه هستند که امیدواریم فردا سه شنبه سه نفر از آنها نیز به بخش عادی منتقل شوند.
  ایمانیه گفت: در خصوص ۶ تن از سربازان حادثه دیده نیز دستور پزشکی مبنی بر ترخیص آنها صادر شده است که در صورت تمایل می توانند بیمارستان را ترک کنند و یا این که دوران نقاهت را در بیمارستان سپری کنند.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: در میان مجروحان این حوادث، ۲ تن از مجروحان وضعیت رو به بهبودی ندارند که امیدواریم با دعای مردم در این روزها و شب های مقدس از شفای الهی بهره مند شوند.
  ایمانیه در پاسخ به پرسش درباره برخی اظهارنظرهای مطرح شده درباره روند رسیدگی به مجروحان حادثه اتوبوس های سربازان گفت: همانگونه که مقام های ارشد نظامی، انتظامی و وزارت بهداشت و درمان در عیادت از این بیماران مطرح کرده اند، فداکاری و ایثارگری جامعه پزشکی و پرستاری در این حادثه بی نظیر بود.
  به گزارش ایرنا، ۲ دستگاه اتوبوس حامل سربازان مرکز آموزش صفر پنج کرمان روز چهارشنبه دوم تیرماه جاری در کیلومتر ۱۵ جاده نی ریز – کرمان و کیلومتر ۶۵ جاده سروستان – شیراز واژگون شد که در نتیجه آن ۲۰ نفر جان خود را از دست دادند که ۱۳ نفر سرباز بودند.
  خبرگزاری دانشجو

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار