دل بوسکه: ایتالیای ۴ سال پیش با تیمی تحلیل رفته به فینال رسید

0 0

دل بوسکه: ایتالیای ۴ سال پیش با تیمی تحلیل رفته به فینال رسید

ویسنته دل بوسکه، سرمربی اسپانیا شانس صعود تیمش را برابر با ایتالیا می داند با وجود اینکه بسیاری معتقدند امشب اسپانیا برای رسیدن به یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ شانس بیشتری خواهد داشت.

به گزارش ورزش ۱۱،  اسپانیا و ایتالیا  امشب دیدار حساسی را در یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ برگزار خواهند کرد. در ۸ سال اخیر و در بازی های رسمی، همواره اسپانیا موفق به غلبه بر ایتالیا شده و به نوعی تبدیل به گریه سیاه آتزوری ها شده است.

اسپانیا به عنوان مدعی قهرمانی دو دوره اخیر یورو از شانس بیشتری برای صعود برخوردار است اما دل بوسکه چنین اعتقادی ندارد، او در این مورد بیان کرد:

برای ایتالیا به عنوان یک تیم قدرتمند احترام زیادی قائل هستم. دو تیم از لحاظ کیفی شرایط برابری دارند و معتقدم شانس صعود ۵۰-۵۰ است. سال ۲۰۱۲ در فینال(۴-۰ اسپانیا) مقابل ایتالیای واقعی بازی نکردیم. آنها مصدومانی داشتند که برایشان گران تمام شد.

ایتالیای ۴ سال پیش با تیمی تحلیل رفته به فینال رسید اما امشب برابر ایتالیایی واقعی بازی خواهیم داشت. با این حال اگر اسپانیا خودش باشد می تواند راهش به یک چهارم نهایی را پیدا کند و مهم این است که به فلسفه بازی خودمان بدون توجه به تاکتیک ایتالیا عمل کنیم. امیدوارم امشب مدافعان ایتالیا بیش از مدافعان ما دچار زحمت شوند.

 

وی نوستالژیک

تیم ملی ایتالیا در فینال یورو ۲۰۱۲

ایتالیا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.