رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹ | کد خبر : 32379
 • لاریجانی در نشست با فعالان آزادی قدس شریف:

  برخی کشورها نام اسلامی را یدک می‌کشند، ولی در عمل به‌گونه‌ای دیگر پیش می‌روند

  خبرگزاری فارس: برخی کشورها نام اسلامی را یدک می‌کشند، ولی در عمل به‌گونه‌ای دیگر پیش می‌روند

  به گزارش وعده صادق، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (سه شنبه) در نشست با فعالان آزادی قدس شریف، اظهار داشت: در حال حاضر خوشبختانه کار بسیار ارزشمندی دنبال می‌شود. آرزوی همه مسلمانان این است که روزی قدس آزاد شود.

  وی افزود: انقلاب اسلامی موضوع فلسطین را یک مسئله فرعی و حاشیه‌ای نمی‌داند، بلکه همیشه به‌عنوان یک موضوع اصلی به آن نگاه می‌کرد.

  وی افزود: هیچ وقت مسئله فلسطین موضوع موقتی برای جمهوری اسلامی نبوده، بلکه همواره یک مسئله اساسی برای آن محسوب می‌شده است. یعنی اگر موضوع فلسطین حل شود، تغییراتی در سرنوشت مسلمانان به وجود می‌آید و در غیراین‌صورت وضعیت بدتری برای آنان رقم خواهد خورد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با مشخص شدن وضعیت فلسطین و حل شدن مشکل آن، تعیین تکلیفی برای کشورهای منطقه خواهد بود. موضوعی که اکنون نگرانی بسیاری ایجاد کرده و حساسیت ما را به فلسطین بیش‌تر می‌کند، به هم ریختگی منطقه است.

  وی بر همین اساس اضافه کرد: همین جریان‌های تروریستی که اکنون به معضلی برای منطقه تبدیل شده است، اکثر کشورهای منطقه را درگیر این به هم ریختگی کرده است که سرعت رشد این جریان‌ها زیاد است.

  لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: رشد جریان‌های تروریستی به‌گونه‌ای نبوده است که انسان احساس کند در کوتاه مدت این مسائل حل می‌شود. زمانی قرار بود جریان‌های تروریستی در افغانستان سرکوب شوند که نه تنها سرکوب نشدند، بلکه رشد هم کردند، لذا زمان کوتاه‌مدت علاجی برای حل مشکلات فلسطین و منطقه نیست.

  وی بر همین اساس افزود: اصلی که گروه‌های فلسطینی دنبال می‌کنند یک امر درست و حقیقی است، متأسفانه برخی کشورها نام اسلامی را یدک می‌کشند، ولی در اصل و بطن به‌گونه‌ای دیگر عمل می‌کنند، این در حقیقت یک عامل منفی برای حوزه و قلمروی اسلامی است

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار