رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹ | کد خبر : 32507
 • عالی ترین مرجع نظام نیروهای مسلح ایران را بشناسید

  به گزارش وعده صادق ستاد کل نیروهای مسلح، بالاترین و عالی ترین مرجع نظامی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران است؛ این ستاد وظیفهٔ سیاست‌گذاری و فرماندهی کلیهٔ نیروهای مسلح ایران از جمله ارتش، سپاه و نیروی انتظامی را بر عهده دارد.

  ستاد کل نیروهای مسلح به‌طور مستقیم زیر نظر “فرمانده معظم کل قوا” اداره می شود و طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رئیس ستاد از سوی ایشان انتخاب می‌شود.
  در ۲۵ دی ۱۳۷۰ با فرمان حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا، “ستاد فرماندهی کل قوا” به “ستاد کل نیروهای مسلح” تغییر نام داد.
  ستاد کل نیروهای مسلح روز گذشته (سه شنبه ۸ تیر ۹۵) دومین رئیس خود را از ابتدای شکل گیری تا کنون شناخت.
  سرلشکر سید حسن فیروزآبادی نخستین فردی بود که در سال ۱۳۶۸ از سوی فرمانده معظم کل قوا به سمت ریاست ستاد کل نیروهای مسلح رسید؛ پس از ۲۷ سال ریاست سرلشکر فیروزآبادی بر ستاد کل نیروهای مسلح، روز گذشته حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی ضمن قدردانی از تلاش های وی، سرلشکر “محمد حسین باقری” را به سمت ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب کردند.
  متن حکم روز گذشته فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:
  “بسم الله الرحمن الرحیم
  سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری
  با توجه به انتقال سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیّد حسن فیروزآبادی به جایگاه مشاورت عالی فرماندهی کلّ نیروهای مسلح، و نظر به خدمات شایسته و تجارب ارزنده جناب‌عالی در دوران دفاع مقدس و پس از آن به‌ویژه در مسئولیت‌های ستاد کل و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، شما را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب می‌کنم.
  با تمسک و امید به عنایات الهی، ارتقاء توانمندی‌ها و آمادگی‌های دفاعی امنیتی نیروهای مسلح و بسیج مردمی و امکان پاسخگویی به‌موقع و مؤثر به هر سطح و نوع از تهدیدات متوجّه به نظام جمهوری اسلامی ایران با عمل انقلابی مورد انتظار است.
  از تلاشهای مخلصانه و مدبّرانه سردار سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی از ابتدا تا کنون در این مسئولیت مهم قدردانی و تشکر می‌کنم.
  دوام توفیقات همگان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
  سیّد علی خامنه‌ای
  ۸/ تیر ماه/ ۹۵”
  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار