رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵ | کد خبر : 32538
 • آیت‌الله نوری همدانی:

  انتفاضه سوم باید به رژیم صهیونیستی ضربه‌های سنگینی وارد کند

  به گزارش وعده صادق از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی امشب در دیدار با رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، با بیان اینکه باطل و کفر در طول تاریخ در مقابل حق و اسلام صف‌آرایی داشته است، اظهار کرد: کیفیت برخورد با دشمنان در اسلام مشخص شده است که این کیفیت با حوزه‌های مختلف جهاد ارتباط دارد.

  وی با تأکید بر اینکه براساس فرهنگ اهل بیت(ع) برای رسیدن به عزت باید با دشمن جهاد کنیم، تصریح کرد: امنیت کنونی نظام اسلامی مدیون هشت سال دفاع مقدس بوده و آثار شهدا در نقاط مختلف نظام اسلامی به خوبی قابل مشاهده است، به همین دلیل دشمن جرأت نگاه ناپسند به نظام اسلامی را ندارد.

  این مرجع تقلید، پیروزی ایران در عرصه‌های مختلف نظامی را دستاورد انقلاب اسلامی دانست و مطرح کرد: با افول نمی‌توانیم به پیشرفت برسیم و برای مبارزه در اسلام راهی جز دادن جان و مال وجود ندارد، به همین علت باید دارایی‌های خود را فدا کرده و شهادت را سعادت بدانیم.

  آیت‌الله نوری همدانی از فعالیت گروه‌های تکفیری، رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی برای مقابله با دستاوردهای اسلام یاد کرد و ادامه داد: قدرت اسلام این فعالیت‌ها را محدود کرده؛ قدس موضوع اسلام است که نه تنها به مردم فلسطین، بلکه به همه مسلمانان نسبت دارد، به همین علت همگان باید نسبت به آن احساس وابستگی کنند.

  وی با تأکید بر اینکه به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی اقدام نادرستی است، توضیح داد: قدس همانند مکه به همه مسلمانان اختصاص دارد، اما در دسترس مسلمانان نیست، چراکه اکنون نگاه‌ها نسبت به این اماکن نسبت به گذشته تغییر کرده است.

  این استاد برجسته حوزه با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی غده سرطانی بوده که باید از بین برود، خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت قدس نسبت به گذشته تغییرات قابل توجهی نداشته است، به همین علت مجاهدین اسلام باید حرکت‌های عملی خود را در راه مبارزه با دشمنان ادامه دهند.

  آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه انتفاضه سوم باید به رژیم صهیونیستی ضربه‌های سنگینی وارد کند، عنوان کرد: انسان نمی‌تواند با وجود گرایش به رژیم صهیونیستی به دنبال آزادی قدس باشد چراکه وجود دو گرایش در انسان عامل نفاق است و امکان‌پذیر نیست.

   

   

   

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار