• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۵ | کد خبر : 32577
 • اظهارات بی‌شرمانه معاون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  شورای عالی امنیت ملی مسئول برخورد با ناقضان تحریم ها!

  به گزارش وعده صادق حسین شمسیان در یادداشتی نوشت:

  فکر کنید روزی برسد که آمریکا بتواند، ناقضان و دور زنندگان تحریم های ظالمانه را در داخل ایران هم تعقیب و مجازات کند!!به کسیکه چنین امکانی را فراهم کرده چه می گویید!؟
  بخوانید:
  «برای برقراری ارتباطات بین المللی بانک های داخلی اولا ایران باید تحریم های بین المللی را به رسمیت بشناسد، ثانیا این تحریم ها باید به صورت قوانین، مصوبات، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها یا بخشنامه‌های داخلی دربیاید تا برای بانک ها، موسسات، شرکت ها و نهادهای داخل کشور قابل اجرا باشد.»
  یکبار دیگر با دقت این پیشنهاد را بخوانید!  خلاصه حرف این است که ما در داخل،همه تحریم ها را به رسمیت بشناسیم و برای اجرا و نقض آن مقررات و مجازات معین کنیم!
  اما چه کسی باید به کار ناقضان رسیدگی کند!؟
  باز همان شخص پیشنهاد می دهد «نهادی زیر نظر شورای عالی امنیت ملی تشکیل تا اگر شخص یا شرکتی در ایران تحریم‌ها را نقض کرد، به پرونده آن شخص رسیدگی کند»!

  آنچه خواندید،پیشنهادات معاون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است!!
  پیشنهاداتی که سراسر ذلت و تسلیم کشور به آمریکا یی هاست و اگر آنها میخواستند آرزوهایشان را در ایران عملیاتی کنند،نمی توانستند به خوبی دکتر حمید قنبری آن را تدوین کنند!
  حقیقتا،این مرد کارمند بانک مرکزی جمهوری اسلامی است یا وزارت خزانه داری آمریکا!!؟
  و اگر این اقدامات خیانت نیست،خیانت دقیقا چیست و در کجا می توان مصداق آن را پیدا کرد!!؟

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ معاینه عکس رادیولوژی در صحن مجلس! آزادی مرد برزیلی پس از ۲۰ سال اسارت خانگی کنایه محسن رضایی به برخی مسئولان +توئیت زنان و مسئولیت در پست‌های‌کلیدی دولت مشاغل سخت را تعیین کرد فیلم/ زدن ضربه وحشتناک به سر متهم توسط پلیس آمریکا چرا مردم منطقه دیگر به آمریکا اعتماد ندارد؟ نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی‌کاشانی برگزار می‌شود آخرین رتبه ایران در زمینه شکاف جنسیتی اعلام شد تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند نیروی دریایی سپاه در صحنه‌ نبرد با آمریکا متولد شد دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد! عکس/ اولین وانت مرسدس بنز روایتی متفاوت از دیوانه‌بازی «راننده وانت دیوانه» واگذاری یک شبه ۹۰۰ مدرسه دولتی به بخش خصوصی سامسونگ از ویژگی های گلکسی اس۸ رونمایی کرد «جایزه ملکه» برای ظریف! سردار آمپـول به روایت نماینده قم! پی‌آمد خواب‌های امنیتی اردوغان تغییر۶٠ فرماندار در دستورکار