امسال نوبت قهرمانی مس سونگون است

0 0

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون‌، امسال را سال قهرمانی ارتش لاله‌های نارنجی دانست و ابراز امیدواری کرد که تیمش به حق واقعی خود در پایان لیگ برتر برسد.

به گزارش وعده صادق به نقل از روابط عمومی باشگاه مس سونگون، علی‌رضا صمیمی گفت: امسال نیز با بررسی شرایط و موقعیت باشگاه مس تصمیم به ادامه همکاری با تیمم را گرفته‌ام و تمام تلاش خودم را برای کسب نتایج در خور شأن فوتسال تبریز و باشگاه مس به کار خواهم گرفت تا کار نیمه‌تمامی که متأسفانه در ثانیه‌های آخر لیگ پارسال به اتمام نرسید‌، امسال به پایان برسانیم.

دروزاه بان با اخلاق تیم ملی فوتسال ایران و باشگاه مس سونگون افزود: امسال دیگر نوبت قهرمانی ارتش لاله‌های نارنجی در لیگ برتر است‌؛ چراکه تمام ابزار و امکانات لازم از سرمربی و کادرفنی با تجربه گرفته تا بازیکنان ملی پوش و توانمند و در رأس همه این‌ها مدیریت خوب و قوی را یک جا داریم و من امیدوارم نتیجه تلاش و زحمت همه بازیکنان‌، مربیان و مدیران باشگاه در انتهای لیگ منجر به کسب قهرمانی مس در لیگ شود.

علی‌رضا صمیمی در خاتمه با اشاره به میزان آمادگی بدنی خود افزود: از سه روز قبل تمرینات آماده‌سازی تیم شروع شده و من هم در بین بازیکنان با جدیت در تمرینات گروهی شرکت دارم و تا آغاز لیگ به آمادگی کامل خواهم رسید.

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.