رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۱ | کد خبر : 32893
 • شمارش معکوس برای خشک شدن تالاب شادگان

  به گزارش وعده صادق مجید ناصری نژاد درخصوص خشک شدن تالاب شادگان،گفت:با خشک شدن تالاب شادگان بطور حتم شاهد افزایش گردو غبار در استان خوزستان و دیگر استان های کشور خواهیم بود؛بنابراین خشک شدن این تالاب در زمینه  اشتغال،صیادی و کشاورزی نیز تاثیر بسزایی دارد و به همین علت مسئولان باید هرچه سریعتر اقداماتی برای بهبود وضعیت نامناسب تالاب شادگان تدارک ویژه ای را اتخاذ کنند.

  میزان نوشت: نماینده  مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محیط زیست،گردشگری و کشاورزی بویژه نخلیات شادگان در خطر تخریب قراردارند،یادآورشد: متاسفانه باروری نخل خرما در این منطقه به شدت کاهش یافته است.

  وی ادامه داد:باید هرچه سریعتر حق آبه شادگان در اختیار این تالاب قرار بگیرد و این در حالی است که باید از کارون منابع آبی به رودخانه جراحی درشهرستان شادگان تزریق شود تا مشکلات کم آبی تالاب شادگان مرتفع شود.

  ناصری نژاد با بیان اینکه خشک شدن تالاب شادگان بسیار بحران زا است،یادآورشد:از ۵۰۰ هزار هکتار تالاب شادگان هم اکنون زیر ۱۰هزار هکتار از آن باقی مانده است که این میزان بحرانی بودن اوضاع این تالاب را نشان می دهد و این درحالی است که با خشک شدن تالاب شادگان،بدیهی است که شاهد افزایش گرد و غبار در کشور خواهیم بود.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه شمارش معکوس برای خشک شدن تالاب شادگان آغاز شده است،یادآورشد:افزایش گرد و غبار ،مشکلات تنفسی و از بین رفتن نخل ها در این حوزه انتخابیه نتیجه خشک شدن تالاب شادگان است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار