رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳ | کد خبر : 32954
 • نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس:

  حجت‌الاسلام‌ علی شیرازی:روز قدس آغاز افول رژیم صهیونیستی و شروع یک پایان است

  به گزارش وعده صادق ، حجت‌الاسلام‌ علی شیرازی در سخنرانی راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران یک سمت معادلات قدرت در جهان است و به‌مانند گذشته اجازه گردنکشی به گردنکشان نمی‌دهد.

  وی افزود: اگر رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند، جمهوری اسلامی ایران، حیفا و تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کند و ما در این زمینه شعار نمی‌دهیم از هشت سال قبل موشک‌های ما به خاک اسرائیل دست‌یافته بودند.

  شیرازی با اشاره به بیداری اسلامی در منطقه و شکل‌گیری جبهه مقاومت ادامه داد: امروز حزب‌الله شکل‌گرفته و دست تروریست‌ها نیز کوتاه شده و استکبار در عراق قدرت جمهوری اسلامی را از نزدیک دیده است.

  وی بیان کرد: امروز شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغازشده چنانکه در جنگ ۳۳ روزه اسرائیل شکست خورد و در مقابل مردم غزه شکست خورد و این شکست‌ها در منظر افکار عمومی جهان همچنان ادامه دارد و هیمنه پوشالی این رژیم درهم‌شکسته است و در مجامع عنوان می‌شود که این رژیم غاصب تا ۲۵ سال دیگر فرو می‌ریزد.

  شیرازی ابراز داشت: تحکیم پایه‌های نظام اسلامی به مقابله با استکبار بستگی دارد چنانکه این حرکت از گذشته تا به امروز طی شد و اقتدار امروز مدیون پایداری و مبارزه گذشته است.

  وی سپس یادآور شد: اعلام روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان از سوی امام خمینی(ره) اعلام خطری برای استکبار بود و سبب شد امت اسلامی برای شکست قدرت رژیم صهیونیستی با یکدیگر انسجام پیدا کند چنانکه حضرت امام فرمودند هدف این حرکت نابودی اسرائیل است.

  شیرازی تصریح کرد: این نامگذاری شروع یک حرکت عظیم بود که در روزهای آغازین تشکیل جمهوری اسلامی شکل گرفت و از آن روز تاکنون مدعیانی که می‌خواستند کشورهای اسلامی را تسخیر و امت اسلامی را نابود کنند، پی در پی شکست خوردند.

  وی ادامه داد: یهودیان در دنیا حداکثر ۱۳ میلیون نفر هستند و رژیم صهیونیستی به دنبال این بود که این عده قلیل را بر جهان حاکم کند اما حضور شما و لبیک شما در روز قدس پایه‌های این حاکمیت ننگین را سست کرده است.

  حجت‌الاسلام شیرازی با اشاره به شکل‌گیری بسیج جهانی اسلام عنوان کرد: صهیونیست‌ها با تحریف دوباره تورات تحریف‌شده به دنبال سیطره بر اقتصاد جهان هستند اما ملت‌ها آگاه شده و بیداری جوانان اسلام به‌زودی نابودی صهیونیست‌ها در دنیا را رقم خواهد زد.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی به دنبال سرکوب حرکت‌های مردمی و مقاومت در سوریه و عراق هستند، اظهار داشت: تروریست‌های منطقه در رژیم صهیونیستی آموزش می‌بینند اما به فضل خدا و با حمایت جمهوری اسلامی از مقاومت، حکومت‌های اسلامی با انسجام در مقابل تروریست‌ها ایستادند به طوری که دشمنان از رسیدن به اهداف شوم خود ناامید شدند.

  وی اضافه کرد: آل‌سعود در یمن شکست خورده و این عظمت و پیروزی جبهه مقاومت در تمام جهان اسلام دیده می‌شود در حالی که استکبار روزی خیال داشت اسلام را نابود کند و امروز روز قدرت جمهوری اسلامی و ملت ایران اجازه نمی‌دهند دشمنان مثل گذشته خیالات شوم خود را عملی کنند.

   

   

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار