رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۶ | کد خبر : 32959
 • تکانه‌‌های خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

  مؤسسه استاندارد اندپورز رتبه اعتباری اتحادیه اروپا را کاهش داد

  به گزارش وعده صادق،‌به نقل از اسپوتنیک در پی برگزاری همه‌پرسی در انگلیس و رأی مردم این کشور به خروج از اتحادیه اروپا و بحران ناشی از این مسئله مؤسسه رتبه‌بندی استاندارد اندپورز رتبه اعتباری اتحادیه اروپا را یک پله کاهش داد.

  این موسسه طی بیانیه‌ای اعلام کرد:‌ پس از رأی مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا این مؤسسه ارزیابی خود نسبت به شرایط اتحادیه اروپا را مورد تجدید نظر قرار داده و به این نتیجه رسیده است که خروج انگلیسی می‌تواند پیش‌بینی درآمدها و برنامه سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و همچنین ثبات شاخص‌های کلیدی مالی این اتحادیه را در معرض بی‌ثباتی قرار دهد.پیش‌تر موسسه فیچ‌ریتینگ اعلام کرده بود که رتبه اعتباری اروپا را تغییر نخواهد داد.

  فیچ اعلام کرده بود که خروج انگلیس از این اتحادیه بر سرمایه‌گذاری‌ در بازارهای سهام این اتحادیه تأثیر نخواهد گذاشت. پیش‌تر و در ماه ژوئن استاندارد اندپورز رتبه اعتباری انگلیس را نیز یک پله کاهش داده بود.

  مؤسسه فیچ ریتینگ نیز رتبه اعتباری انگلستان را کاهش داده است و هر دو این موسسات معتقدند که خروج این کشور از اتحادیه اروپا می‌تواند تأثیر منفی بر اقتصاد، هزینه‌کردهای عمومی و همچنین ثبات سیاسی این کشور داشته باشد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار