• تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۸ | کد خبر : 32968
 • فوق ستاره ۳۱ ساله شب گذشته در تساوی ۱-۱ تیمش مقابل لهستان بار دیگر در گلزنی ناکام بود ولی در ضربات پنالتی، اولین پنالتی پرتغال را به گل تبدیل کرد و در نهایت تیمش ۵-۳ پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد تا در آنجا با برنده دیدار ولز-پرتغال روبرو شود.

   


  او پس از بازی راجع به صعود به نیمه نهایی گفت:” عملکرد من مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد تیم ماست که عالی کار کرد. من برای تیم سخت تلاش کرده ام، هر چند که نتوانستم گل بزنم. امروز نوبت رناتو سانچس بود و عملکردش من را تحت تاثیر قرار داد. او بسیار خوب کار کرده و اولین گلش در یورو را به ثمر رساند. هدف ما صعود بود و حالا در نیمه نهایی هستیم.”
  رونالدو درباره لهستان گفت:” بازی سختی مقابل یک تیم قدرتمند داشتیم. هر تیم با سلاح خودش جنگید. همیشه بازی کردن مقابل تیم‌هایی که سبک دفاعی دارند سخت تر است. هر دو تیم نمی‌خواستند ریسکی متحمل شوند. لهستان خیلی خوب جنگید،‌آنها تیم قدرتمندی هستند ، فوتبال خوبی ارائه می‌دهند و با تجربه اند. ولی پرتغال تیم برتر زمین بود، موقعیت‌های بیشتری ایجاد کرد و شایسته پیروزی بود. پنالتی‌ها کاملا به شانس وابسته است ولی پرتغال با سری بالا از آن بیرون آمد.”

   


  رونالدو درباره رقبای بعدی تیمش گفت:” ولز تا به اینجا شگفتی ساز یورو بوده است. آنها تورنمنت خیلی خوبی را پشت سر می‌گذارند. بلژیک هم تیم قدرتمندی است و بسیار خطرناک ظاهر شده است. شاید کسی برای ما شانسی قائل نبود ولی حالا ما در نیمه نهایی هستیم. پیروزی خیلی مهمی کسب کردیم. از اینجا به بعد همه چیز ممکن است. بردن یورو یک رویاست زیرا من جام‌های باشگاهی زیادی کسب کرده ام ولی با پرتغال چیزی به دست نیاورده ام.”

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار