رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴ | کد خبر : 33061
 • آغاز پاکسازی مدیران نجومی از بانک‌ها

  به گزارش وعده صادق، روزنامه جوان در شماره شنبه ۱۲ تیر در تشریح تیتر نخست به بررسی گزارشی درباره عزل مدیران عامل بانک ‌های صادرات، ملت، رفاه و مهر اقتصاد ایرانیان پرداخت و نوشت: چهار مدیر بانکی که با استفاده از اختیارات ویژه خود و هیئت مدیره برای خود حقوق‌های چند ده میلیونی و تسهیلات چند صد میلیونی دست و پا کرده بودند بعد از رئیس کل بیمه مرکزی از کار کنار رفتند.

  این روزنامه با درج عنوان فریاد روزه‌ داران در روز قدس بر سر اتحاد صهیونیستی-‌عربی- تکفیری، آورد: هوای داغ و بالای ۴۰‌درجه‌ این روزها و تشنگی روزه‌داری هر قدر بالا بود، داغی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را سرد نکرد.

  جمع صدها هزار نفری مردم در پایتخت و ۸۵۰ شهر دیگر ایران از ساعتی قبل از آغاز رسمی مراسم در خیابان‌های داغ با شعارها و پلاکاردهای مختلف حضور داشتند. مقامات کشوری و لشکری هم در این مراسم همراه مردم شدند و یکی از اصلی‌ترین یادگاران امام را پاس داشتند.

  روزنامه جوان با انتخاب عنوان غرب در پشت پرده به دنبال تعامل با سوریه است، نوشت: بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه گفته که کشورهای غربی در ظاهر به سیاست ‌های سوریه حمله می‌کنند اما در پشت پرده به دنبال تعامل هستند. اخیراً گزارش ‌هایی منتشر شده که نشان می ‌دهند مذاکراتی بین دولت سوریه با مقامات غربی و ترکیه در الجزایر انجام شده است.

  حمله روحانی به منتقدان سینمای جشنواره‌ای، دیگر عنوان این روزنامه محسوب می شود، در تشریح این مطلب می خوانیم: رئیس‌جمهور در شبی که جمعی از هنرمندان را به ضیافت افطار دعوت کرده بود، از کسانی انتقاد کرد که از معرفی هنر ایران به جهان می‌ترسند.

  رئیس‌جمهور در مراسم افطار گفت: اگر فیلم‌های ما در سطح جهان بیننده داشته باشد و معرفی شود، افتخار ملت ما نیست؟ اگر ما در صنعت سینما و اگر در هنر پیشتاز باشیم برای ما افتخار نیست؟ چرا عده‌ای از معرفی هنر ما در سطح جهان هراسانند؟ چرا عده‌ای از نیرومند شدن و قدرتمند شدن بخش هنری جامعه ما نگران هستند؟

  روزنامه جوان با بررسی عنوان امریکا به دنبال «تغییر» با تغییر ساختارهای اقتصادی ایران، آورد: وزارت خارجه امریکا در گزارش سالانه خود که دیروز رسانه‌ای شد، ایران را به همراه سوریه و سودان بزرگ‌ترین حامیان تروریسم توصیف کرده است.

  امریکایی‌ها قصد دارند تروریسم را به عنوان مکانیسمی برای تغییرات ساختاری در اقتصاد ایران به کار بگیرند. بن‌رودز، سخنگوی کاخ سفید گفته بود: «اگر ایران در نظر دارد همچنان از حزب‌الله حمایت کند، حزب‌الله همچنان به منابع مالی دسترسی خواهد داشت و به همین دلیل هم مهم است بدانیم که اگر ایران می‌خواهد به بازارهای جهانی دسترسی یابد، باید رفتار خود را اصلاح کند.».

  «هر حکم زندان ۳ آسیب اجتماعی می زاید» و «حمله به ناصر حسرو بدلی با اعلام قبلی!» از دیگر عنوان های صفحه نخست این روزنامه است.

  روزنامه جوان همچنین در بخش ضمیمه ویژه نامه ای با عنوان «حقوق بشر آمریکایی» را منتشر کرد.

  این روزنامه در ستون یادداشت عنوان های «بخش خصوصی یا بخش اختصاصی غیر متعهد دولت خوار!» به قلم سیدعلی حسین زاده، «حقوق بشر امریکایی، محلی برای تداوم سلطه» نوشته عباس حاجی نجاری، «صنعت و چالش های آن» به قلم بهناز قاسمی و «چرخش امریکا برای همکاری با روسیه»‌ نوشته سید رحیم نعمتی را منتشر کرد.

   

  خبردانشجو

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار