رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴ | کد خبر : 33090
 • قاچاق پروازی مواد مخدر ۲ برادر با پاراگلایدر + عکس متهمان سوار بر پاراگلایدر

  به گزارش وعده صادق فرمانده انتظامی خراسان رضوی به رکنا گفت :با دریافت گزارشاتی مبنی بر قاچاق مواد با ابتکاری جدید و از راه آسمان  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تربت جام در عملیاتی هماهنگ با سربازان گمنام امام زمان عج تحفیقات خود را آغازکردند.
  وی افزود:با کنترل و مراقبت های نامحسوس مشخص شد عامل اصلی قاچاق روز هشتم تیرسوار بر پاراگلایدربه کشور افغانستان پرواز کرده و قرار است ساعت ۲۳روز یازدهم تیر به کشور بازگردد.

  قاچاق پروازی مواد مخدر 2 برادر با پاراگلایدر + عکس متهمان سوار بر پاراگلایدر
  سردار سرتیپ بهمن امیری مقدم ادامه داد:ماموران به اقدامات ویژه ای دست زدند و با کمین در محل فرود پاراگلایدر مرد قاچاقچی به سمت وی  تیرانداری کرده و این مرد را در منطقه فرود ش که درختچه های گز رشد کرده بودند زمینگیرکردند.
  رییس پلیس استان خراسان رضوی اظهار داشت:پلیس با اعترافات این سوداگرمرگ ساعت دو بامداد امروز دوازدهم تیر شش همدست وی را نیز در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند .

  وی گفت:پلیس در بازرسی از پاراگلایدر پنجاه و دو کیلو و. ۲۰۰گرم هرویین فشرده(کریستال) ۳۷ کیلو و ۷۰۰گرم هرویین پودری و ۱۹کیلو و ۶۰۰گرم شیشه کشف کرد و در مخفیگاه های اعضای این باند سه دستگاه خودروی پژو پارس, پژو۴۰۵و یک دستگاه پراید که از آنها برای ترانزیت مواد مخدر استفاده می شد به دست آمد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار