• تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴ | کد خبر : 33090
 • به گزارش وعده صادق فرمانده انتظامی خراسان رضوی به رکنا گفت :با دریافت گزارشاتی مبنی بر قاچاق مواد با ابتکاری جدید و از راه آسمان  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تربت جام در عملیاتی هماهنگ با سربازان گمنام امام زمان عج تحفیقات خود را آغازکردند.
  وی افزود:با کنترل و مراقبت های نامحسوس مشخص شد عامل اصلی قاچاق روز هشتم تیرسوار بر پاراگلایدربه کشور افغانستان پرواز کرده و قرار است ساعت ۲۳روز یازدهم تیر به کشور بازگردد.

  قاچاق پروازی مواد مخدر 2 برادر با پاراگلایدر + عکس متهمان سوار بر پاراگلایدر
  سردار سرتیپ بهمن امیری مقدم ادامه داد:ماموران به اقدامات ویژه ای دست زدند و با کمین در محل فرود پاراگلایدر مرد قاچاقچی به سمت وی  تیرانداری کرده و این مرد را در منطقه فرود ش که درختچه های گز رشد کرده بودند زمینگیرکردند.
  رییس پلیس استان خراسان رضوی اظهار داشت:پلیس با اعترافات این سوداگرمرگ ساعت دو بامداد امروز دوازدهم تیر شش همدست وی را نیز در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند .

  وی گفت:پلیس در بازرسی از پاراگلایدر پنجاه و دو کیلو و. ۲۰۰گرم هرویین فشرده(کریستال) ۳۷ کیلو و ۷۰۰گرم هرویین پودری و ۱۹کیلو و ۶۰۰گرم شیشه کشف کرد و در مخفیگاه های اعضای این باند سه دستگاه خودروی پژو پارس, پژو۴۰۵و یک دستگاه پراید که از آنها برای ترانزیت مواد مخدر استفاده می شد به دست آمد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار