• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶ | کد خبر : 33235
 • آخرین دیدگاه رهبر در خصوص برجام ، افسران جنگ نرم ، احزاب و اخلاق

  آیت الله خامنه ای: گفتیم بصیرت بعضی ها دردشان آمد

  به گزارش وعده صادق در دیدار دیشب حضرت آیت الله خامنه ای با دانشجویان نکاتی مطرح شد که برخی از آنان به شرح زیر  است

  امام خامنه ای در دیدار دیشب با دانشجویان: گفتیم بصیرت بعضی ها دردشان آمد

   

  به جریان رسانه ای دشمن سوءظن داشته باشید

   
  افسر جنگ نرم مدام در موضع دفاع نباشد، گاهی تهاجم کند.

   
  کیفیت و کمیت شما دانشجویان از اول انقلاب بیشتر است

   
  ملت ایران چه بخواهد و چه نخواهد درگیر یک مبارزه سرنوشت ساز است و دانشجویان پیشرو هستند

   
  من خشکه مقدس نیستم ،اختلاط دوجنس از نظر اسلام چیز مناسبی نیست

   
  در محیط هایی که حد و مرز ندارد، دل ها را خراب می کنند

   
  هر روز قرآن بخوانید، ولو یک صفحه، ولو نیم صفحه

   
  اوضاع خاص و حساس کنونی کشور بسیار شبیه جنگ احزاب در زمان پیامبر(ص) است. امروز نیز همه دنیاپرستان و زورگویان عالم در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده اند.

   

   

  براساس قانون و منطق، رهبری نمی‌تواند در تصمیم گیری های جزیی و اجرایی دستگاه ها وارد شود. البته رهبری در مواردی که احساس کند، برخی اقدامات حتی اقدامات جزیی، موجب انحراف نظام از مسیر اصلی می شود، باید ورود پیدا کند و مانع از آن کار شود.

   

   

  بارها گفته ایم حرف مخالف رهبری، نه جرم است و نه معارضه‌ای با آن می‌شود.

   

  دشمنان با هزینه های گزاف، جریان رسانه ای پیچیده و گسترده ای را بر ضد نظام اسلامی به راه انداخته اند که هدف اصلی آن، پوشاندن نقاط قوت جمهوری اسلامی و برجسته سازی برخی نقاط منفی برای ایجاد یأس و ناامیدی در مردم و جوانان است.

  مواضع من درباره فتنه سال ۸۸ کاملاً صریح است و برروی این موضوع حساس هستم و ملاک هم، عدم حمایت از کسانی است که سردمدار فتنه بودند و یا از آن سوءاستفاده کردند و تاکنون نیز اعلام تبری نکرده اند.

   
  برهم زدن هر اجتماع و مجلسی مضر و یا حداقل بی فایده است و در مواقع لازم باید با تشکیل اجتماعات و جلسات، حرف خود را در قبال اجتماعات مخالف به گوش دانشجویان رساند.

   
  تقسیماتی همچون اصولگرا و اصلاح طلب و یا اصلاح طلب مدرن و اصولگرای سنتی، به هیچ وجه مهم نیستند، موضوع مهم، محتوا است.

   

  در برجام ثابت شد که امریکاییها همچنان سرگرم دشمنی با ملت ایران هستند/ من براساس وظیفه دینی و شرعی و اخلاقی، ، تا جان در بدن دارم خواهم ایستاد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل مصوبه،امضا نشده نقض شد/نرخ آژانس‌ها ۵۰درصد بالاتر از نرخ مصوب رئیس سازمان بورس : انتشار برون مرزی اوراق بدهی دولتی عکس/ سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه شهید رجایی زلزله ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی هدیه ویژه موسسه چاتم هاوس به دکتر ظریف درد قفسه سینه وعلل آن