رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲ | کد خبر : 33236
 • بختیار:نیروگاه‌های کشور ۷۵ درصد اتلاف انرژی دارند

  به گزارش وعده صادق ؛علی بختیار نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ۱۳ تیر در صحن علنی مجلس و پس از ارائه گزارش معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه ایران نتوانسته است از مزایای کنوانسیون زیست محیطی کیوتو به سود خود استفاده کند گفت: این در حالی است که کشور چین با عنوان مثال توانسته است هزار پروژه را در راستای توسعه پاک به ثبت برساند. اما در کشور ما  این تعداد به انگشتان دست هم نمی‌رسد.

  وی از اتلاف ۷۵ درصد انرژی در نیروگاه‌های کشور سخن گفت و اظهار داشت: واحدهای صنعتی ما نیز به همین شکل رعایت جوانب زیست محیطی را ندارند.

  بختیار یکی دیگر از مشکلات زیست محیطی کشور را فقدان بازار کربن در بورس عنوان کرد و گفت: در این باره باید اقدام جدی و عملیاتی صورت بگیرد.

  وی با یادآوری اینکه در طرح مطالعاتی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وزارت آب، کشاورزی و محیط زیست پیش‌بینی شده است گفت: این مساله به لحاظ ساختاری حتی در لایحه برنامه ششم هم مورد توجه واقع نشده است.

  نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی به خلاء قانون جزایی در برخورد با اشخاص حقیقی و حقوقی که به محیط زیست دست‌اندازی می‌کنند اشاره و تصریح کرد: جهت سامان دادن به مسائل زیست محیطی نیازی به سازمان‌های مردم نهاد داریم./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار