رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷ | کد خبر : 33256
 • مهاجم ۱۱ دقیقه‌ای تیم‌ملی بنین در پرسپولیس؟

  ژاک بیسان مهاجم ۲۲ ساله گافسا در لیگ A تونس گزینه مدنظر پرسپولیس برای جایگزینی مهدی طارمی معرفی شده و هنوز از سوی پرسپولیسی ها تاییدی بر انتخاب این بازیکن اعلام نشده است. بنابراین احتمال اینکه این خبر در حد شایعه هم باقی بماند وجود دارد.

  به هرحال این ادعایی است که از سوی برخی رسانه‌ها و شاید دلال ها مطرح شده و بررسی عملکرد این بازیکن اهل کشور بنین نشان می‌دهد که خرید احتمالی قرمزها هندوانه‌ای در بسته است با عملکردی نه‌چندان جالب.

  هت‌تریک انتقال در یک فصل

  ژاک ۲۲ ساله در فصل اخیر لیگ A تونس نقش یک مسافر در حال حرکت را داشته است. این بازیکن در ایستگاه اول لیگ شانزده تیمی تونس برای «زارزیس» ۲۲ دقیقه مقابل EGS گافسا به میدان آمد.

  بعد نوبت به بازی در CA بیزرتین رسید. ژاک در تیم جدیدش ۹۲۱ دقیقه دیگر بازی کرد تا اینکه نیم‌فصل راهی EGS گافسا شد. بیسان برای تیم سومش در فصل ۱۶-۲۰۱۵، ۱۳ بازی انجام داد و ۱۰ گل زد تا در مجموع ۱۲ گل طی فصل اخیر به ثمر رسانده باشد.

  جالب اینکه در نهایت EGS با کسب ۳۰ امتیاز همراه با مهاجم گلزن خود «ژاک» روی پله چهاردهم لیگ تونس ایستاد تا به دسته دوم سقوط کند.

  دومین گلزن لیگ A تونس

  مهاجم مدنظر پرسپولیس که ۱۱ دقیقه بازی ملی برابر بورکنیافاسو انجام داده، ۱۲ گل برای دو تیم بیزرتین و گافسا در فصل اخیر فوتبال تونس زد تا دومین گلزن فصل لقب بگیرد.

  ژاک طی دو فصل اخیر در لیگ A تونس ۵۷ بازی انجام داد تا در مدت ۴ هزار و ۴۸ دقیقه، ۱۸ گل به ثمر برساند. ثبت میانگین یک گل زده در هر ۲۲۵ دقیقه عملکردی است که یک مهاجم را در لیگ تونس به دومین فوروارد برتر فصل تبدیل می‌کند. اما آیا در فوتبال ایران هم اتفاقی مشابه با آنچه در مورد ژاک روی داده، رخ می‌دهد؟

  جدول عملکرد مهاجم مدنظر پرسپولیس در دو فصل اخیر لیگ A تونس

  فصل

  تیم

  تعداد بازی

  حضور در ترکیب اصلی

  مجموع دقایق بازی

  گل زده

  نکته ویژه

  ۲۰۱۴-۱۵

  زارزیس

  ۳۰

  ۲۲

  ۱۹۳۵

  ۶

  ۲۰۱۵-۱۶

  زارزیس

  ۱

  ۲۲

  هفته اول ۲۲ دقیقه برابر EGS گافسا به میدان آمد

  ۲۰۱۵-۱۶

  CA بیزرتین

  ۱۳

  ۱۰

  ۹۲۱

  ۲

  نیم‌فصل راهی گافسا شد

  ۲۰۱۵-۱۶

  EGS گافسا

  ۱۳

  ۱۳

  ۱۱۷۰

  ۱۰

  هفته ۲۸ دو گل در دقایق ۸۲ و ۹۱ به کایروان زد

  مجموع

  ۵۷

  ۴۵

  ۴۰۴۸

  ۱۸

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار