رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷ | کد خبر : 33266
 • یک اسیر یونانی:۴اسیر ایرانی در بند اسرائیل زنده هستند/با آنها ملاقات داشته ام

   به گزارش وعده صادق رائد موسوی، فرزند سید محسن موسوی؛ دیپلمات ربوده شده  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه  آیا اخیرا اطلاعات جدیدی از سرنوشت پدرتان دارید؟ گفت: خبرهای مختلفی در طول زمان از دیپلمات های ایرانی به ما می رسد و جمع بندی ما این است که آنها زنده هستند و در زندانهای رژیم صهیونیستی نگهداری می شوند. البته محدودیت هایی برای ما در کسب خبر وجود دارد و آنها را تحت تدابیر امنیتی خاصی نگهداری می کنند.

  وی ادامه داد: اخیرا خبری به دست ما رسیده که البته بازتاب گسترده ای هم در رسانه ها داشت مبنی بر اینکه یکی از اسرای کشور یونان که اخیرا از زندان رزیم صهیونیستی آزاد شده است، اطلاع داده که با دیپلمات های ایرانی ملاقات داشته و آنها را در زندانهای رزیم صهیونیستی دیده است.

  موسوی اظهار کرد: آنچه برای ما مسلم است این است که بعد از ظهر ۱۳ تیرماه سال ۱۳۶۱ سید محسن موسوی به همراه احمد متوسلیان، تقی رستگار مقدم و کاظم اخوان با اتومبیل سفارت جمهوری اسلامی ایران رهسپار بیروت بودند و چون در آن زمان بیروت در محاصره نیروهای اسرائیلی قرار داشت، ‌اتومبیل آنها از راه «بعلبک» رهسپار «‌زغرتا» و در آنجا متوقف شد و سپس از این شهر با خودروی ژاندارمری لبنان به راه خود ادامه دادند تا اینکه ساعت ۱۳:۳۰ روز ۱۴ تیر ماه، به منطقه «برباره»، واقع در شمال بیروت که محل تمرکز نیروهای فالانژ بود، رسیدند و در پست بازرسی «برباره» به دست عده ای ناشناس ربوده شدند.

  موسوی در خاتمه عنوان کرد: شواهد موجود، حکایت از آن دارد که نیروهای فالانژ به سرکردگی «ایلی حبیقه» و «سمیر جعجع»، این چهار نفر را ربوده و پس از مدتی آنها را تحویل صهیونیست ها داده اند و تا امروز تحت تدابیر امنیتی در زندانهای این رژیم نگهداری می شوند و در تمام این سالها خبر رسمی و موثقی از سرنوشت آنها ارائه نشده است.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار